Page 4 of 28 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 275

Thread: NE, czywli: Wojna Gumisie vs. UC, a sprawa HUN.

Użytkownik Imperator-666's Avatar

Quote Originally Posted by shima View Post
    mamy u was losia superktosia ;)
    krety byly za male :P postanowilismy nawet szpiegowac z grubej rury :P
    za 450zm zdadze ze jest nim sawa :P

shima dorosnij

Doświadczony użytkownik shima's Avatar

Quote Originally Posted by Imperator-666 View Post
    shima dorosnij
    oj imp :)
    na zartach sie nie znasz?
    myslalem ze grzeszysz wieksza iloscia poczucia humoru :)
    s1
    x2
    s3

Użytkownik

Quote Originally Posted by Xezbeth View Post
    Św.Dusta, czasem nie chodzi o wygraną. UC nie chce wygrać za wszelką cenę, a zatem nie zamierzaliśmy łamać zasad, które sami stworzyliśmy, tylko po to, żeby HUNów zatrzymać przy UC. HUNowie zgodzili się na utratę autonomii z chwilą, kiedy wszyscy przyjęliśmy warunki powstania unii. Na unijnym forum deklarowali, że nie widzą problemu w unifikacji. Nagle ich podejście zmieniło się o 180 st. i wymagali od UC takich ustępstw, jakich nie otrzymał żaden inny sojusz wchodzący w skład unii, czy to PAv, czy to Szwadron, do których ówczesna koalicja ESM-666-HUN zwróciła się z propozycją rozmów. Godząc się na te ustępstwa w moich oczach wyszlibyśmy na głupców, nawet jeśli zaważyłoby to na jakimśtam zwycięztwie, nie byłoby ono satysfakcjonujące.
    chyba jednak PAV i Szwadron chcą posiadać gwiazdke zwycięstwa z s1vol3 bardziej niż może się to wydawać Nam prostym zjadaczom chleba.a HUN miało być na doczepke i się nie udAło , trzeba jednak cenić HUN za taką postawe nieugiętego smoka s1 ,który stanął sam przeciwko DEMOKRACJI I GLOBALIZACJI.
    ~ Szybkość definiuje zwycięzce ~
    ~ Najszybszą jednostką w Travianie jest GROM TEUTATESA ~
    http://www.gumisie.info/mmedia/wyp/kabi2.mp3

Doświadczony użytkownik Biszibosz's Avatar

Quote Originally Posted by S_i View Post
    Gdybym miał oceniać Gumisie przez pryzmat tego forum i wypowiedzi np Kabi czy And75 to Gumisie jako sojusz otrzymują ode mnie ocenę -100 w skali od 0-10.Powinienem ich zapamiętać jako kłamców, oszustów, prowokatorów, buta i pycha wypływa od samego startu serwera,
    Czyli nie tylko ja mam takie zdanie :)

Kto uważał na lekcjach języka polskiego ? i pamięta np taką lekturę jak "Antygona" ? Jednym z bohaterów tego dramatu był Kreon, jego cechą była pycha, butność... itd...jak skończył ? do czego doprowadziły jego decyzje ? Starożytni grecy nazywali to hybris. Uważany chyba za chyba za największy grzech :)

O dziwo wikipedia podaje dość jasno definicje hybris :)
    Quote Originally Posted by wikipedia
    Hybris - pojęcie w kulturze starożytnej Grecji oznaczające dumę, pychę rodową lub majestat władcy, które uniemożliwiają mu prawidłowe rozpoznanie sytuacji, w której się znalazł. Pycha ta stanowi przekroczenie miary, którą bogowie wyznaczyli człowiekowi, stanowi więc wyzwanie wobec bogów i ściąga na siebie ich karę. Pojęcie "hybris" znalazło wyraz zwłaszcza w tragedii greckiej, w której często jest głównym czynnikiem prowadzącym do katastrofy bohatera.
    Innym sojuszem w którym szefostwo zostało dotknięte hybris było Fallens :) jak skończyli też wszyscy wiemy. Jednak Ci starożytni nie byli taki głupi, dlatego watro czasem korzystać z ich wiedzy, i doświadczeń.

pozdrawiam :)

Komentarz supermoderatora: Kwaska
    Sygnatura obrażająca uczucia religijnie niektórych osób została usunięta.

Użytkownik

Quote Originally Posted by Imperator-666 View Post
    ze tak prosto z buta sie spytam,masz informacje na temat wojny UC z Cohorta????czy tak sobie napisales???

byłem z mają zakrwawioną koszulą po waszym ataku u wróżki Matyldy i ona z tej plamy wywróżyła że idzie WOJNA krwawa na s1 , takiej że nawet najstarsze PAV , Fallens i Gumisie z s1 się zadziwią
    ~ Szybkość definiuje zwycięzce ~
    ~ Najszybszą jednostką w Travianie jest GROM TEUTATESA ~
    http://www.gumisie.info/mmedia/wyp/kabi2.mp3

Nowy użytkownik

zadziwia mnie nienawisc jaka was rozpiera co niektorych do HUNow, tak jakby to nie byla gra tylko w realu bym komus krzywde zrobil.... ochloncie ludzie troszke....zamiast tak strzepic sobie po proznicy jezyk (bo do propagandy Goebelsa to wam daleko), przystapcie do masowej ekterminacji, bo macie w tym spore zaleglosci...

proponuje zrobic to pod jakims sztandarem (mozna przy okazji otworzyc pare nowych watkow plus musowo ze dwa oswiadczenia)..
    na poczatek moze proponuje cos takiego

KWESTIA HUNOW MUSI BYC RAZ NA ZAWSZE ROZWIAZANA!!!

brzmi dobrze i chwyta za serce....
    CRY

HONOR WIARA WALKA... TAG... HUN

Nie dyskutuj z glupim, bo cie sprowadzi do swojego poziomu a potem zmiazdzy doswiadczeniem

Doświadczony użytkownik Naata's Avatar

Luban, ale o jaką nienawiść Ci chodzi? No chyba, że o taką jaką czują HUNowie do Gumisiów?
    Bo jeśli piąć się - to tylko szczytem,
    Jeśli szumieć - to wichrem halnym,
    Trwać niebem i granitem
    A pić ze źródeł skalnych.

Nowy użytkownik

co do nienawisci to przeczytaj sobie posty od poczatku, sympatia bym tego nie nazwal..
    co do Gumisiow to czuje sympatie osobiscie... mimo, ze stracilem osadke i druga mialem do polowy skatasowana (ale przeciez o to tu chodzi w tej grze), ale moja sympatia bierze sie wlasnie z zeszlej edycji...

Poza tym zeby nie Ty Hunow by rzeczywiscie w poprzedniej edycji nie bylo, ale przeciez nie zrobilas tego bezinteresownie moja droga, jak wszyscy wiemy... I bysmy pewnie zostali w CvN, ale poszlismy wowczas za Gumisiami, a nie jak sie mowi zdradzilismy Was.. a dlaczego... o tym rowniez wiesz sama osobiscie najlepeiej, ja sie w to nie bede wglebial...
    Tym razem glosowalem przeciw polaczeniu z Unia.. a dlaczego?? bo zaczynalo mi to przypominac CvN z poprzedniej edycji a w zasadzie poczatki... a wiec za duzo wladzy gdzieniegdzie przypadalo i coniektorzy nie potrafia jednak oddzielic gry od rzeczywistosci, w zwiazku z tym gdzieniegdzie zaczyna uderzac sodowka i robi sie za duzo gadania i za mocno sie politykuje... a nie o to mi chodzi...
    takich podchodow i szarpan, mam za duzo w pracy, wiec przepraszam, ale to nie moja bajka...

poza tym JEDYNI, ktorzy moga obrazac Hunow nazywajac ich zdrajcami sa nasi przyjaciele z ADHD (tutaj osobiscie bylem przeciwny zaatakowaniu ich, ale tu bylismy jeszcze z Gumisiami jadacymi u nas na kredycie zaufania z zeszlego serwera..)

ale jakos nie zauwazylem, zeby jakis przedstawiciel ADHD pisal lub nazywal nas zdrajcami..
    najbardziej pyszcza Ci, ktorzy maja dosyc mgliste informacje uzyskane od kogos innego... ale jak to mowia psy szczekaja, a karawana jedzie dalej...

poki co zycze wszystkim milej zabawy, bo o to tu chodzi..
    CRY

HONOR WIARA WALKA... TAG... HUN

Nie dyskutuj z glupim, bo cie sprowadzi do swojego poziomu a potem zmiazdzy doswiadczeniem

Doświadczony użytkownik misiaty's Avatar

[QUOTE=Luban;1052656
    najbardziej pyszcza Ci, ktorzy maja dosyc mgliste informacje uzyskane od kogos innego... ale jak to mowia psy szczekaja, a karawana jedzie dalej....[/QUOTE]

No nie wiem z jakiego Ty czerpiesz zrodla informacje na temat powodow odejscia HUN z UC, ale ja zapewniam ze moje zrodla(podkreslam) zrodla, byly w samym centrum wydarzen.
    A jesli chodzi o nienawisc do HUN'ow to tez sie nie zgodze, bo to na kilku osobach z zarzadu spoczywa odpowiedzialnosc za dziwne ruchy tego sojuszu.
    Ja tam nawet Was lubie, zobacz jak sie dziwnie losy zaplataja, w poprzednim eslan wraz z "moimi" Spartanami bronilem Cie przed atakami CHADY, a teraz Dante jest jednym z moich boss'ow.
    Stary,marudny, upierdliwy...misiaty
    http://www.youtube.com/watch?v=iijKL...ature=channel]

Doświadczony użytkownik Naata's Avatar

W tym sęk, że HUNowie mają swoje widzimisię. Podobnie jak teraz w UC, poprzednio i ja naciskałam na równe prawa i obowiązki CVnR H i innych skrzydeł. Niestety, nie było Wam to w smak. Nie wspieraliście pozostałych skrzydeł, mieliście własne forum i władze, które to raczyły zgadzać się bądź nie z decyzjami rady CVnR. Wzięliście udział w jednej zorganizowanej przez Was akcji, której nie wsparły pozostałe skrzydła (tak jak Wy wcześniej tego nie robiliście) i nastąpiła obraza majestatu. Ot i cała historia. No i mnie nie możesz powiedzieć, że coś zmyślam, albo opieram się o plotki z palca wyssane. Sytuacja w tej edycji wygląda bardzo podobnie, więc dodajmy 2 do 2...
    Co do nienawiści, to nie uważasz że to jest zbyt mocne i nie na miejscu słowo?

PS. HUNowie nie byli potrzebni CVnR w żaden sposób. Postanowiliśmy Was wziąć pod nasze skrzydła z czystej złośliwości wobec Gumisiów :D
    Last edited by Naata; 19.06.2009 at 08:46:01.
    Bo jeśli piąć się - to tylko szczytem,
    Jeśli szumieć - to wichrem halnym,
    Trwać niebem i granitem
    A pić ze źródeł skalnych.

Page 4 of 28 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast