Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: La Cosa Nostra

Nowy użytkownik

Default La Cosa Nostra

Sojusz zostanie utworzony wieczorem 29 sierpnia i będą do niego należeć jedynie osoby znajdujące się w ćwiartce (+|-) posiadające silną pozycję w swojej okolicy. Będzie on nawiązywać nieco do poniekąd wciąż istniejącej organizacji przestępczej wzorującej się na dawną mafię sycylijską, jej spolszczona nazwa oznacza mniej więcej tyle co "Nasza sprawa" co sugeruję, że nikt z zewnątrz nie powinien wtrącać się w sprawy wielkiej gangsterskiej "rodziny" ...

Choć sojusz dopiero powstanie, temat zakładam już dziś aby poprzez staranną selekcję, zebrać najsilniejszych graczy z wcześniej wspomnianej ćwiartki.

Główne wymagania dotyczące samych graczy:

- Nienaganna kultura osobista oraz dobra znajomość ortografii (wybaczcie, ale bywam upierdliwy gdy widzę, iż ktoś piszę "ktury", etc. co niestety coraz częściej się zdarza).
    - Umiejętność zawierania kompromisów oraz dedukcyjnego myślenia.
    - Aktywność w grze: nie chcę widzieć żółtych kropek bez uprzedniego usprawiedliwienia !
    - Mile widziane osoby doświadczone z poprzednich edycji traviana.

Podania proszę pisać do gracza Diablo93 - żadnego wzoru nie podaje, licząc na waszą inwencje i pomysłowość.

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Tomex View Post
    To podróba LCN
    Robisz zwyczajny plagiat, intnieje taki sojusz i jest bardzo dobry a ty się pod nich podszywasz.
    Nie ma żadnego "patentu" na nazwę sojuszu, nie miałem poza tym takich zamiarów.

Toretto: Nie, nie grałem pod nickiem "Boro" z LCN nie miałem nic wspólnego.

A tak btw. Nazwa tego sojuszu to LCN wg. tego co przeczytałem z linka podanego przez skubaniedz. - Ponadto tworząc ten sojusz nie ustawie skrótu "LCN" ani niczego podobnego, aby nikt nie skojarzył go z innym sojuszem... To tyle, mam nadzieje, że nie będzie dalszych problemów.
    Last edited by Diablo93; 27.08.2009 at 20:52:42.

Valander
    Niezarejestrowany

Mam pytanie, ponieważ kiedyś grał ze mną pod wspólną banderą dowódca LCN, a więc czy Ty chcesz kontynuować jego dzieło, czy to tylko zbieżność nazw (złośliwi powiedzą plagiat).
    Jeżeli nie wiesz o jaki sojusz chodzi zajrzyj dokronik s7 i s9.

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Valander View Post
    Mam pytanie, ponieważ kiedyś grał ze mną pod wspólną banderą dowódca LCN, a więc czy Ty chcesz kontynuować jego dzieło, czy to tylko zbieżność nazw (złośliwi powiedzą plagiat).
    Jeżeli nie wiesz o jaki sojusz chodzi zajrzyj dokronik s7 i s9.
    Nie będę kontynuować "dzieła" w którego tworzeniu nie uczestniczyłem, ani z którym nie mam nic wspólnego. Jest to zwyczajna zbieżność nazw (a złośliwym napisał bym coś więcej, gdyby nie fakt, że staram się być miły ).

Valander
    Niezarejestrowany

Myślę, że tutaj nie ma się co napinać, bo w tej grze ludzie są bardzo czuli jeśli chodzi o plagiaty, tak więc każda zbieżność nazw kończy się tutaj burą i wyszydzaniem. Nie bierz tego do siebie, ale po prostu grając pod tym szyldem nie unikniesz fali krytyki. Ja ze swej strony życzę powodzenia i odniesienia sukcesu na przekór innym ;-)

Nowy użytkownik

Dzięki, tego samego życzę i Tobie w sojuszu Ranidas.

Swoją drogą - to zapewne nie pierwsza i nie ostatnia nazwa powtarzająca się w Travianie... Zakładając sojusz o takiej nazwie można się spodziewać, że po pewnym czasie ktoś wpadnie na taki sam pomysł.

Tak samo zasadnym było by oskarżenie założyciela dawnego LCN o zrobienie plagiatu mafii działającej niegdyś na terenie USA. Powiedzmy sobie szczerze - to zwyczajna małostkowość, tym bardziej, że stanowczo odcinam się od jakichkolwiek powiązań z niegdyś istniejącym sojuszem.
    Last edited by Diablo93; 28.08.2009 at 10:12:38.

Użytkownik alicja xx's Avatar

A nie lepiej było by mu nadać inną nazwę???
    Na s2 miałam sojusz i nagle jeden z moich słabszych koalicjantów zmienił nazwę na taką jak ja jedynie spolszczoną /różnica chyba 1 litery/ powiem Ci ze to zawsze jest denerwujące....
    W 2009r na serverze 2 poznałam mojego przyszłego mężą. Miał wioskę praktycznie obok mnie, okazało się,ze urodziliśmy się w tym samym małym miasteczku. Po 6miesiącach rozmów na gg postanowiliśmy się spotkać. W kwietniu 2011r urodził się nam syn a w sierniu wzieliśmy ślub. DLATEGO UWIELBIAM TRAVIANA ;-)))

Nowy użytkownik

Nazwy nie zmienię - skrót będzie zupełnie inny i myślę, że starczy.

Nowy użytkownik seaman's Avatar

Quote Originally Posted by Diablo93 View Post
    Pewności nie mam, ale przed przyjęciem do sojuszu postaram się dosyć wnikliwie przeanalizować sytuację każdego gracza. Jeżeli okaże się farmą, zawsze można go wywalić.
    znakomicie pomyślane

Page 1 of 2 12 LastLast