Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 135

Thread: Cic

Użytkownik Laser15's Avatar

Simon zostań na comx bo widze żę tam lepiej pasujesz
    Nie grasz w CIC więc sie nie wypowiadaj na temat tego sojuszu:)
    Pozdro
    PLX - Czuły_Boguś
    PLX5-basten1979
    Plx4-laser CIC
    s6-m2556
    Plx 6- Simons&manto CIC
    COMX-WAR DID
    s3-Lampka

Nowy użytkownik

a ZT BR nie mieliśmy przez większą część koalicji a nawet napa? Nie jestem pewien ale chyba tak było.

Szanowny simonie Twoja sygnaturka w połączeniu z wypowiedziami nie pokazuje nic poza tym że jesteś bufonem z napuchniętą głową a nie top graczem :)

Walka z farmami - nie nasza wina że sojusze przeciwne brały pod swoje skrzydła każdą nieskasowaną farmę z okolicy - zerknij sobie jak wyglądał nasz układ medali z grabieży i jak regularnie spadało miejsce wraz z podbieraniem graczy i kasowaniem reszty.
    Owocem tego na wszystkie 50 osobowe sojusze faktycznie opór stawiało może 10 z nich. To nie nasza wina.

Nasz konto ustrzeliło przynajmniej 10 offów rzędu 70k w croppie na atakch na różnych etapach gry ( żeby nie słuchać zaraz wypowiedzi że 70k to mało na koniec ), pare osad skatsowało, po parę offów się spóźniliśmy o czym dowiedziałem się po edycji. Na defie złapaliśmy też z 5-6 konkretniejszych ataków jak na czas serwera. Na szczęście często atakowano stolicę w pola które ze względu na ilość wojska jaką mieliśmy nie były nam konieczne, więc sporo ataków wpuszczaliśmy już na czysto bo na pewnym etapie było jasne że nie można stawiać defa przed każdym kto ma ochotę się na nas rozbić przed końcem edycji. Nie byliśmy skoncentrowani na budowę dużych offów po stracie akademii ( którą chcieliśmy dzielić z Simons&Manto ) więc walczyliśmy z tymi którzy byli upierdliwi dla sojuszu. Myślę też że paru graczom utkwiło w pamięci fejkowanie nas, puszczenie fejków + pójście spać + zostawienie wojska w osadzie kończyło się dla niektórych dosyć boleśnie. Możliwe też dlatego niektóre massy w xx3 o fejki na nas ( o których wiem bo ludzie chcieli pisać :P ) zaowocowały ilością 0 ataków. W innych odłamach xx było już lepiej ale edycja sie kończyła i tylko niektórzy zdążyli za to dostać rewanż.
    W defie zrobiliśmy też miłą akcję gdzie pomogliśmy Spisakowi zdobyć medal off wystawiając mu 100k off Jackiego, ale chłopaki nie chcieli się pochwalić swoim wyczynem i złapanymi offami. Fakt że musieliśmy poświęcic na to off rzędu 60k nie bolał nas prawie wcale.

Co do reszty sojuszu to było sporo akcji przejęć, trafień i kontr na offy które mogły rozwijać się do cudakowych bądź były dla nas wyjątkowo upierdliwe. Nie wszystkich atakowaliśmy to fakt ale wszystkich przy takiej przewadze się nie da. Atakuje się tych których mamy szanse sklepać a są upierdliwi bądź stwarzają zagrożenie.

Top 1 off indywidualnie kontem które można było spokojnie zjechać ( praktycznie nie mieliśmy własnego def, żerowaliśmy na życzliwości sojuszu ) jeśli tylko zrobić to porządnie.

Koalicja FH w pewnym momencie atakowała albo offami graczy którzy zmarnowali czas budując cud offy i chcieli je stracić albo takimi którzy jako potencjalne farmy w dużej koalicji doklikali się w edycji offa na 10k w croppie. Długi czas Spisak był jedynym który skutecznie dał nam popalić, reszta mimo ogromnej przewagi licznej i wypowiedzianej wojnie w parafrazując słowa simona 'Walczyła tylko z farmami' - czyli w mojej interpretacji graczami ze środka stawki których wydawało im się że mogą pokonać. W taki sposób 90% sojuszy walczyło tylko z farmami.

Powodzenia na comx panie niewalczący z farmami :P

Edit:
    W części gdzie pisałem o Spisaku miałem dopisać potem uznanie dla AK PB, a w szczególności Jesteśmy Fajni z którym mieliśmy najwięcej do czynienia :)
    Last edited by Rosiu; 30.01.2010 at 12:45:53.

Nowy użytkownik

nie było ataków ze strony ZT BR:)

nie wiem po co sie robi takie duże koalicje, w kazdej edycji jest to samo. Cud buduje 20 sojuszy, a po zwyciestwie każdy z nich się podnieca, że wygrał:) Czy to się kiedyś zmieni?

co do polityki xxx

wiedzieliscie, ze od poczatku servera bilismy się z AK i dlatego zerwaliscie pakty. Nie mieliśmy mega offow bo to co udało nam sie zrobic, bylo wysylane na AK...i tak w kółko. Wy pod płaszczykiem paktu dorobiliscie się kilku mocnych offów po to zeby pozniej zerwać pakt i zgrywać kozaczków.
    Rozbawił mnie jeden mass wysłany przez kogos z rady xxx, w którym próbowaliście usprawiedliwić zerwanie paktu pisząc o kilku przejętych osadach i skatasowanych stolicach:)
    Dla mnie polityka xxx to amatorstwo i tchórzostwo.

albo pakt, albo wojna od poczatku bez zadnych ściem. Może się poprawicie w następnej edycji i zagracie na tych samych nickach?

Nowy użytkownik

oczywiscie gratulujemy FH i namawiamy do zrobienia jeszcze wiekszej koalicji, np 50 sojuszy z top 100. Później tyle osób bedzie sie cieszyć że ho ho.

A nie lepiej dogadać się i olać cud?:) W ten sposób przedłużymy edycje i ciekawszy okres gry. Nie widzę przyjemności w klepaniu offa na cud. Klepiesz go 2 miechy zeby zobaczyc tylko rozwalony murek...
    ----------dodano----------
    oooo dziecko juz wstało i wkleiło fajną emotkę:)
    jestem pod duzym wrazeniem, ze taki duzy chlopaczek nadal rozpamietuje 2/3 edycje...
    żal
    Last edited by Cyclopolis; 30.01.2010 at 13:17:09. Reason: Sklejono wiadomości

Doświadczony użytkownik

Quote Originally Posted by kacmen23 View Post
    Simon gwiazdo przyjdź na -/- i powalcz z farmami

A faktycznie ZT BR nas nie tłukło,co nie znaczy że nie stawiało defów przeciwko nam.....

Byliście za daleko więc i deffów przeciw wam od nas nie było

Doświadczony użytkownik rasen's Avatar

Quote Originally Posted by Cyclopolis View Post
    nie było ataków ze strony ZT BR:)

nie wiem po co sie robi takie duże koalicje, w kazdej edycji jest to samo. Cud buduje 20 sojuszy, a po zwyciestwie każdy z nich się podnieca, że wygrał:) Czy to się kiedyś zmieni?

co do polityki xxx

wiedzieliscie, ze od poczatku servera bilismy się z AK i dlatego zerwaliscie pakty. Nie mieliśmy mega offow bo to co udało nam sie zrobic, bylo wysylane na AK...i tak w kółko. Wy pod płaszczykiem paktu dorobiliscie się kilku mocnych offów po to zeby pozniej zerwać pakt i zgrywać kozaczków.
    Rozbawił mnie jeden mass wysłany przez kogos z rady xxx, w którym próbowaliście usprawiedliwić zerwanie paktu pisząc o kilku przejętych osadach i skatasowanych stolicach:)
    Dla mnie polityka xxx to amatorstwo i tchórzostwo.

albo pakt, albo wojna od poczatku bez zadnych ściem. Może się poprawicie w następnej edycji i zagracie na tych samych nickach?

dwuznacznie się zjawi może:)))) co do polityki byliście jednym oddziałem xxx przeistoczyliście się w g unit i tutaj ukłony do happy monday dzięki której znowu edycja była nudna bo rozbiła koalicje. mogliśmy być 3 siłą a nie jedni do g unit drudzy do ak:) a i cyclo wybacz nie każdy pod płaszczykiem koalicji na-stukał sobie off... zgodzę się że co nie którzy kariere mogli skończyć szybciej ale nie wszyscy

Nowy użytkownik

bylismy xxx? nawet nie pamietam :)
    jesli tak było to pewnie przez chwilę:P

Doświadczony użytkownik Sim0n's Avatar

Farmy sie eliminuje na poczatku a nie graniczy z nimi do konca edycji tak jak Wy to zrobiliscie. Twierdzenie ze 14 odlamow Was atakowalo jest rowniez klamstwem bo pewnie malo kto fejkowal z tych odlamow a co dopiero mowiac o atakach... Tak slaba cwiartke mozna w 15 kont opanowac i to w krotkim czasie. Nabijanie pkt off i def jest rowniez duzo latwiejsze wiec rankingi wcale nie sa imponujace. -/- rozni to od innych cwiartek ze tam w wiekszosci przypadkow koalicje mialy problem z pokonaniem faremek a na innych cwiartkach bez problemowo koalicje pokonywaly faremki.

Jednak oczywiscie wielkie CIC ktore w nastepnej edycji znowu bedzie walczylo z farmami na -/- wie lepiej hehe

Nowy użytkownik

A która ćwiartka jest z tego co słyszałeś najcięższa?

Bo z tego co widzę nie grasz dużo więc jesteś teoretykiem :)

Użytkownik Laser15's Avatar

Zapraszam Simonie na -/- może i ty staniesz w obronie swoich farm a kto wie może staniesz się jedną z nich..... jednak zapraszamy i pozdrawiamy
    Last edited by Laser15; 31.01.2010 at 15:14:40.
    PLX - Czuły_Boguś
    PLX5-basten1979
    Plx4-laser CIC
    s6-m2556
    Plx 6- Simons&manto CIC
    COMX-WAR DID
    s3-Lampka

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast