Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 49 of 49

Thread: Oświadczenie administracji dotyczące sprzedaży surowców na s3

Doświadczony użytkownik Kfaśny's Avatar

Popieram Laidena, jak ktoś nie chce patrzeć na raporty, to niech nie gra...

Nowy użytkownik Regisowsky's Avatar

@Kfaśny,
    Gra jest dla graczy, nie gracze dla gry.

Tia, ale admini i MH też są ludźmi, przeczytaj Regulamin... może coś zrozumiesz

Użytkownik lorakaj's Avatar

Quote Originally Posted by Agi22 View Post
    Oczywiście każdy może to zrozumieć jak chce, naprawdę nie chce mi się prostować każdego głupiego stwierdzenia. Jeśli ktoś chce po prostu dokopać administracji, to zawsze znajdzie sposób. Zapewne nie muszę zapraszać do wyrywania moich poszczególnych zdań z kontekstu i czepiania się słówek. Cóż, każdy ma swój poziom. Tak czy siak, to ostatnia moja wypowiedź na ten temat, nie kłopoczcie się z dalszymi pytaniami.
    Oczywiście gdyby administracja nauczyła się w końcu się pisać tak, żeby nie było się do czego przyczepić to byłoby dobrze. Właściwie można też zignorować ten problem i zwalić wszystko na forumowiczów. Ooo, jednak nie, nie można, bo zacytowałem akapit. Straszny pech, bo ciężko wyrwać akapit z kontekstu. Jakby nie patrzeć to formułowanie akapitów jest podstawą logicznego pisania. Ale co ja tam wiem...

Quote Originally Posted by mi_ludka View Post
    Quote Originally Posted by lorakaj View Post
    Powyższe nie oznacza, że do tej pory nic w tej sprawie nie robiliśmy (setki zablokowanych multikont handlarzy i dziesiątki ukaranych klientów świadczą o czymś wręcz przeciwnym), ale teraz się naprawdę uwzięliśmy i traktujemy tę sprawę priorytetowo.
    W takim wypadku mam pytanie które zasady gry nie są traktowane przez administrację priorytetowo?
    Z punktu widzenia gracza obojętne (a przynajmniej znacznie mniej istotne) jest, skąd pochodzą surowce, którymi ktoś nieuczciwie zasila swoje konto i w ten sposób zdobywa przewagę nad innymi, od samego faktu istnienia takich przesyłów.
    Do niedawna Multihunter miał mnóstwo pracy, gdy tylko spojrzał na dane o przesyłanych surowcach – istotnym było więc skupienie się na ilości przesyłanych surowców, a nie na tym, czy to multi, czy sprzedawca, czy (tu pozwolę sobie przemilczeć, bo znów ktoś niewinny i zupełnie niezorientowany w realiach powie, że wykopaliśmy sobie dołek...)
    Automatyczne systemy wprowadzone do gry zdjęły z nas wcale niemałą część pracy, możemy więc skupić się na innych aspektach gry. Również na tym. A ponieważ s3 jest serwerem młodym, ta kwestia jest na nim szczególnie istotna.
    To ma nawet sens. Wynika z tego, że administracja tym się wcześniej nie zajmowała i dopiero teraz ma na to czas. Przynajmniej szczerze...

Tylko nadal nie rozumiem dlaczego może to spowodować zwłokę w odpowiedzi ze strony MH. Może mi to ktoś wyjaśnić? Czy teraz każde priorytotowe traktowanie jakiegoś pkt. regulaminu będzie owocowało zwłoką w komunikacji z MH, czy to tylko pojedyńczy wypadek?

Lol, skoro gracie czysto to po kiego ch... jest Wam potrzebna ta wiadomość?

O to własnie chodzi, że mogę być zablokowany mimo iż gram czysto, ponieważ ktoś niepowołany wyśle mi surki.

Z resztą, są ludzie, którzy nie lubią być w .... konia robieni : >

Tia, jaki gracz wyśle Ci surke? Jak wróg to nie wyśle, bo czasem MH nie przyuważy i co? A jak kumpel to se pomyśli, że po co ma kumpla na ryzyko narażać?

Quote Originally Posted by LaideN View Post
    gdy widzisz idącą do ciebie surke z niewiadomego pochodzenia zgłasza się to do MH
    jeśli farmy chcą cię wrobić tak samo...
    MH jest wyrozumiały o ile zgłosisz mu co się dzieje
    jeśli o tym zapomnisz lub to olejesz niedziw się że masz bana/usuniente wojska czy -50% popa przez pomyłkę,
    czego się już wrócić nieda niestety.
    Tak go gorąco popierasz a wcale nie czytasz. Widać są jakieś możliwe źrodła.

Emeryt Emerytura mi_ludka's Avatar

[...]Wynika z tego, że administracja tym się wcześniej nie zajmowała [...]
    Nieuzasadniony wniosek. To że czyjaś uwaga nie jest na danej kwestii skupiona, nie oznacz, że osoba ta w ogóle tej kwestii nie dostrzega.

lorakaj, masz pretensje o stronę językową, a sam nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Specjalnie dla Ciebie:

[...] postanowiliśmy zintensyfikować działania przeciwko handlarzom surowcami
    [...]
    Powyższe nie oznacza, że do tej pory nic w tej sprawie nie robiliśmy (setki zablokowanych multikont handlarzy i dziesiątki ukaranych klientów świadczą o czymś wręcz przeciwnym) [...]
    Czy coś tu jest niezrozumiałe? Nie wydaje mi się.

Tylko nadal nie rozumiem dlaczego może to spowodować zwłokę w odpowiedzi ze strony MH. Może mi to ktoś wyjaśnić? ...
    No cóż, wyjaśnienie Ci tego wymagałoby zagłębienia się w informacje, których nie mogę ujawnić. I nie zanosi się na to, by zechciano zwolnić mnie z obowiązku zachowania tajemnicy.
    Trudno, albo przyjmiesz na wiarę, albo nie – blokowanie handlarzy wymaga od nas więcej czasu niż zablokowanie na obrazę czy multikonto.

Dziękuję wszystkim za zabranie głosu. W moim odczuciu wszystko co konieczne zostało już powiedziane.

Pozdrawiam,
    mi_ludka
    Informacja o możliwościach skontaktowania się z administracją.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345