Page 26 of 27 FirstFirst ... 1624252627 LastLast
Results 251 to 260 of 267

Thread: Zapowiedź Traviana 4 - wątek dyskusyjny

Emeryt Emerytura Magari's Avatar

Quote Originally Posted by Dark_Angel View Post
    Quote Originally Posted by Magari View Post
    Po otwarciu mapy używając klawisza skrótowego "g" włącza się dobrze nam znana ze starszej wersji gry siatka - to znacznie pomaga w orientacji na mapie ;)

Quote Originally Posted by zero View Post
    Bohater może produkować surowce co nam daje kopa na start, później jednak każda misja kosztuje go nawet do 60% zdrowia a więc i tak trzeba punkty przeznaczać na siłę, możliwe że to był początkowy bug, nie wiem jak jest teraz.

Na podstawie obserwacji własnych oraz moich grających w T4.0 kolegów, radziłabym jednak inwestować w siłę.
    Surowce stanowią nagrodę za zrobienie niektórych questów u Mistrza Zadań. Dodatkowo bohater z niektórych przygód również może nam wrócić z surką i to w całkiem przyzwoitych ilościach więc biedy z tym na starcie nie ma.

Znacznie ważniejsza, przynajmniej na starcie jest w moim odczuciu siła bohatera. Z siłą wiążą się bowiem ściśle straty życia.
    Zależność jest prosta: im więcej siły tym mniej życia tracisz, a regeneracja to dość długotrwały proces bez gadżetów to 10% na dobę.
    To dość ważna kwestia bo w początkowej fazie gry bohatera dość często trzeba wysyłać na różnego rodzaju misje. Misje są zróżnicowane pod względem stopnia trudności i realizując je bohater traci punkty zycia. Im jest silniejszy tym mniej punktów straci.
    Trzeba po prostu uważać żeby nie doszło do takiej sytuacji, że sobie bohatera uziemimy z powodu nadmiernej straty punktów życia i będziemy musieli czekać kilka dni zanim będzie mógł znowu podjąć się wykonania jakiegoś zadania. A zadania są o tyle istotne , ze zdobywamy na nich różnego rodzaju fanty potrzebne do rozgrywki :)
    co w przypadku jak ktoś faktycznie straci hero, a nie będzie posiadał wiadra wody, czy na wskrzeszenie będzie musiał użyć jak dawniej surki, czy tylko za pomocą monet to zrobi ?
    czy to też ewentualnie będzie się wiązało ze zrobieniem nowego jeżeli takowa możliwość istnieje ?
    Nie ma czegoś takiego jak nowy bohater. Bohater jest jeden. Jeżeli zdarzy się , że padnie to wskrzesza się go na takiej samej zasadzie jak w starej wersji czyli zbiera surowce na wskrzeszenie i potem czeka aż bohater wróci do świata żywych.

Gadżet typu wiadro powoduje natychmiastowe ożywienie bohatera. Brak wiadra nie oznacza, że straciłeś boha na zawsze. Wiadro możesz zdobyć jako nagrodę za wykonana przez bohatera misję a możesz kupić je na aukcji.

Pamiętajcie też o tym, że na aukcjach nie kupicie niczego ponad to co można samemu znaleźć podczas realizacji misji. To nie jest sklep z pełnym wyposażeniem.

Na początku rozgrywki bohaterowie przynoszą przedmioty o mniejszej sile działania a co za tym idzie mniejszej wartości. W dalszych etapach rozgrywki znajdują przedmioty o silniejszym działaniu.
    ( Nie wiem jeszcze jak to dokładnie wygląda z technicznego punktu widzenia ale ogólna zasada jest właśnie taka )
    Last edited by Magari; 13.02.2011 at 15:30:17. Reason: literówka

...pewnego dnia koteczek go dopadnie...
    ;)

Nowy użytkownik Zapchleniusz's Avatar

Trochę mi Travian, będzie Plemionami zajeżdżał, ale w sumie tylko mapa mi się nie podoba.
    s7 v3 Zapchleniusz (Fionavar)
    s8 v3 Zapchleniusz (FF-G)
    ts1 v1 Zapchleniusz (FF-Ś)

Użytkownik Dark_Angel's Avatar

mapa jest do ....

jest możliwość wyboru widoku mapy na stary ?
    s3 vol 1 - PAaA
    s1 vol 2 - ZAAN
    s1 vol 3 - Wilki
    s1 vol 4 - Want3d >> Filmik Want3d <<
    Eliminacje do mistrzostw - NW6
    ME - Mistrzostwa Europy - PE - Polish Eagles
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...c9TB50kgKIoocQ

Dawniej: Eventalk (Co-p) Marchos87's Avatar

Moim zdaniem trzeba zagrać i zobaczyć, sam czekam z ciekawością co to będzie, napewno zobaczę ale nie wiem czy będę tam zasiadał więcej
    Nasz kanał na YT --> http://www.youtube.com/user/SamiSwoiS7
    s2 PCNN ExtremeAmators -OFF TOP OFF

Emeryt Emerytura Magari's Avatar

Quote Originally Posted by Dark_Angel View Post
    mapa jest do ....

jest możliwość wyboru widoku mapy na stary ?

Z tego co mi wiadomo podobno trwają prace nad poprawieniem funkcjonalności mapy ale żadnych konkretnych informacji nie mam.
    Jedyne co mogę podpowiedzieć w tej chwili to użycie klawisza skrótowego "g", włącza siatkę na mapie to znacznie ułatwia orientacje.

...pewnego dnia koteczek go dopadnie...
    ;)

Nowy użytkownik

Witam, zainteresowany zmiana gry na t4 chcialem zobaczyc jak wgl ta wersja sie sprawuje. Zarejestrowałem sie wiec na niemieckej wersji beta o dziwo zaskoczyla mnie ilosc wyswietlanych obrazkow na kazdej stronie.. omijajac ze to bedzie strasznie pozeralo KB ludzi grajacych na tel kom.. chcialbym zwrocic uwage n zaczyna mi sie lagowac.. na same klikniecie i wybudowaniu np kopalni gliny marnuje 2-5 s na odswiezenei strony a juz nie bede wspominal jak na mapie mi sie gra strasznie laguje.. powinni wprowadzic zmiane widoku na stary tyl graficzny a juz ten moduł gry zostawic jak sie uparli.. bo nawet nei ma opcji zmiejszenia jakosci jpg. jak to sie nei zmieni bede musial zakonczyc przygode..

Nowy użytkownik Polwar's Avatar

kto gdzie gra ??

Nowy użytkownik

Default Krótko

żenada,dziecinada,dno gralem 9razy na plx i juz podziekuje

Nowy użytkownik kris666pl's Avatar

Pierwszy wrażenie bardzo negatywne szczerze to nic mi się nie podoba być może to kwestia przyzwyczajenia. ale poprzednia wersja o dużo lepsza
    powinni robić jakieś poprawki urozmaicenia gre zamiast całkiem zmieniać wygląd

Opisze to w 1 słowie

DNO
    Quote Originally Posted by Imperatoris View Post
    minisekundy

Użytkownik Kratylos's Avatar

nowy travian to dla mnei katastrofa graficzno funkcjonalna
    mapa - koszmar ani to ladne ani funkcjonalne a wczytuje sie wieki
    grafika aryjskiego bladyna wrrrrrrrrr..

dla mnie
    GAME OVER
    pingwin na emeryturze... ucze się latać

Page 26 of 27 FirstFirst ... 1624252627 LastLast