Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 231 to 240 of 240

Thread: O wszystkim i o niczym.

Nowy użytkownik statyst's Avatar

To powolutku i spokojnie to wielka nuda.

Nowy użytkownik Husaria's Avatar

Statys, ale to tak cały serwer wyglądał. Pomijając C&N i Vet, gdzie coś się działo przez jakiś czas.
    Kiedyś tu wrócę.

wiem że tak było i jest coś trzeba pisać by choć tu nudą nie wiało, ale mamy więcej cudaczków budowanych i to jest fajne coś się dzieje ha ha ha

Niestety albo stety nie mam dostepu do serwera wiec nie widze co jak i gdzie. Skype mam usuniete bo mnie wkurzało wiec nie mam jak pogadać z ludżmi z którymi grałem. Może ktoś napisać spoiler ts3 odnośnie koalicji i cudaków? Gdzie sa budowane i jakie maja lvle. I jeszcze tak przy okazji chciałbym pogratulować Berlinowi zdudowania tak zgranej koalicji i jej dowodzenia już bodajże 3 raz. Jak najbardziej zasłużona wygrana. Po PAv i NCNS jego koalicja będzie kolejną która utkwi na długo w mojej pamięci.

Edit: Ok znalazłem odpowiedni wątek i widze jak to wygląda......... ehh
    Last edited by Husaria; 30.11.2011 at 17:48:59.
    Kiedyś tu wrócę.

ja tego nie opiszę ale co nie co możesz tu poczytać
    http://forum.travian.pl/showthread.p...rze-ts3/page11

do czasu aż ktoś mający większą wiedzę i chęci poświęci troszkę czasu na takie streszczenie tej nudy :)

Berlin
    Niezarejestrowany

Quote Originally Posted by Husaria View Post
    I jeszcze tak przy okazji chciałbym pogratulować Berlinowi zdudowania tak zgranej koalicji i jej dowodzenia już bodajże 3 raz. Jak najbardziej zasłużona wygrana. Po PAv i NCNS jego koalicja będzie kolejną która utkwi na długo w mojej pamięci.
    Jesli chodzi o ts1 i FF (bo na ts3 nie gram i nie gralem) to nigdy nie bylem dowodca tego sojuszu ani w ogole zadnego innego.Akurat Nirgloom dowodzil po raz trzeci.
    A o ts3 to proponuje w ogole nie rozmawiac,tu poziom jest przedszkolny.Sprawa budowy cudaka u ptaku to cyrk jakiego w historii polskiego traviana jeszcze nie bylo,nawet na pierwszym ts1.

to nigdy nie bylem dowodca tego sojuszu ani w ogole zadnego innego.
    A FF to samo się założyło i zebrało tylu dobrych graczy? Przeglądając masę postów w różnych wątkach kilka miesięcy temu, widziałem post, z którego jasno wynikało kto zapoczątkował sojusz. Co do dowodzenia to użyłem złego słowa, ale każdy kto śledził ts1 mniej lub więcej wie o co chodzi.

A więc podziw za dowodzenie dla gracza Nirgloom. Czasami zastanawia mnie co ludzie w życiu robią, że mają tyle czasu.
    Kiedyś tu wrócę.

Quote Originally Posted by Berlin View Post
    I jeszcze tak przy okazji chciałbym pogratulować Berlinowi zdudowania tak zgranej koalicji i jej dowodzenia już bodajże 3 raz. Jak najbardziej zasłużona wygrana. Po PAv i NCNS jego koalicja będzie kolejną która utkwi na długo w mojej pamięci.
    Jesli chodzi o ts1 i FF (bo na ts3 nie gram i nie gralem) to nigdy nie bylem dowodca tego sojuszu ani w ogole zadnego innego.Akurat Nirgloom dowodzil po raz trzeci.
    A o ts3 to proponuje w ogole nie rozmawiac,tu poziom jest przedszkolny.Sprawa budowy cudaka u ptaku to cyrk jakiego w historii polskiego traviana jeszcze nie bylo,nawet na pierwszym ts1.
    oj nie bądź taki trzeba pisać mimo tego że poziom jest przedszkolny.(gdzieś trzeba się dokształcić)
    Budowa cudaka u ptaku może i cyrk, ale jaki fajny przez kilkanaście dni udawało mu się to utrzymać. Potem, no cóż jak to napisałeś wcześniej za wielki deff tam stał o wiele za wielki

Berlin
    Niezarejestrowany

A więc podziw za dowodzenie dla gracza Nirgloom. Czasami zastanawia mnie co ludzie w życiu robią, że mają tyle czasu.
    Pracuja chlopie,pracuja.W takich sojuszach dzieci nie sa funkcyjnymi,30 lat i wiecej to zdecydowana wiekszosc ma.Nirgloom to akurat siedzi za biurkiem i udaje ze przestepcow lapie-policjant.

Dobrze, że dopisałeś to ostatnie słowo na końcu, bo bym się miesiącami głowił o co chodzi.
    Póżniej się dziwie, dlaczego nie chcą mi spisać protokołu odsyłając z kwitkiem i przy okazji wpatrując się w monitor z którego bije zielone światło.
    Być moze uda mi się w przyszłosci wpaść na serwer gdzie będzie grało FF. Ale to dopiero gdy nie będe co miał robić i na co pieniędzy wydawać. Pewnie do tego czasu większość odejdzie na zasłużoną travianow emeryturę jak to już bywało z niektórymi zasłużonymi koalicjami. Jednak z tego co widzę, travian umiera śmiercią naturalną. Gdzie te 50-60k graczy którzy byli kiedyś, bez tych nowych udziwnień...
    Kiedyś tu wrócę.

Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324