Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56

Thread: Cała prawda całą dobę bez cenzury władz centralnych.

Użytkownik mex's Avatar

Default Cała prawda całą dobę bez cenzury władz centralnych.

Witam , otwieram ten temat na FG bo liczę na wolność wyrażania swoich opinii w spawach ważnych dla naszej Koalicji a nie koniecznie wygodnych dla ludzi którzy sprawują tak zwaną władzę . Niestety wytykanie błędów , brak kompetencji i pomysłu na prowadzenie sojuszu , osobą funkcyjnym nie jest na rękę . Wydaje im się że jako jedni mają monopol na wiedzę bo zarządzają mediami : forum , czaty , skype a Ci niewygodni są wypraszani a ich posty kasowane.

Pewnie pamiętacie jak to po eliminacjach utworzyła się grupa ludzi , jak by ja nazwał poseł Rokita : grupa trzymająca władzę

Każdy , ale to każdy kto dograł serwer do końca mógł wejść na forum i założyć sojusz , nie ważne jakim graczem jest czy był i z jakim doświadczeniem i jaką historią w TRAVIANIE , to nie miało znaczenia , nie było żadnych kryteriów i teraz mamy tego skutki.

Myślę że taki temat jest potrzebny a sprawa ujrzy światło dzienne , BO U MNIE W SOJUSZU MYŚLĄ ŻE JAK WYWALĄ GRACZA Z POKOJU SKYPE TO RAZEM Z NIM PROBLEMY ZNIKNĄ , no niestety problemy zostaną znikną tylko Ci którzy je widzą i domagają się reakcji i naprawy sytuacji.

Więc niech wygra DEMOKRACJA i to Ty drogi czytelniku wypowiedz się w kilku kwestiach w formie SONDY , ankieta jest 100% anonimowa i każdy z WAS może zagłosować tylko raz , system pamięta IP i nie pozwoli na oszustwo , po oddaniu swojego głosu natychmiast możecie zobaczyć wyniki :

pytanie nr 1

http://343e3a.mojasonda.pl

pytanie nr 2

http://71a26a.mojasonda.pl

pytanie nr 3

http://6a7693.mojasonda.pl

pytanie nr 4

http://c09158.mojasonda.pl

pytanie nr 5

http://6c4242.mojasonda.pl

Proszę się nie bać , głosować zgodnie z sumieniem , sonda jest w 100% anonimowa.

pozdrawiam :)

Nowy użytkownik Germanikus's Avatar

Pytanie 5 jest beznadziejne i pokazuje chyba twoje prywatne zatargi.

Doświadczony użytkownik WiToLd_ad1's Avatar

Zagłosowałem chociaż jestem nie mile rozczarowany sposobem pytań i możliwościami odpowiedzi. Są nakierowywane a nie bezstronne... chociaż jak się przez to poczujesz lepiej to super ;)
    "COME, YE CHILDREN, LISTEN TO ME.
    I WILL TEACH YOU:

THE FEAR OF THE LORD"

Psalm 34:11

Użytkownik Dark_Angel's Avatar

Nie chodzi o wytykanie władzom błędów, tylko bardziej o aktywność graczy.
    Najlepiej czepiac się władz o wszelkie niepowiedzenia, ale zastanówmy się czym one są spowodowane

Quote Originally Posted by mex
    Witam , otwieram ten temat na FG bo liczę na wolność wyrażania swoich opinii w spawach ważnych dla naszej Koalicji a nie koniecznie wygodnych dla ludzi którzy sprawują tak zwaną władzę . Niestety wytykanie błędów , brak kompetencji i pomysłu na prowadzenie sojuszu , osobą funkcyjnym nie jest na rękę . Wydaje im się że jako jedni mają monopol na wiedzę bo zarządzają mediami : forum , czaty , skype a Ci niewygodni są wypraszani a ich posty kasowane.
    Nie zamierzam ani kasować tego co piszesz, ani czegokolwiek zmieniać
    Zastanów się co piszesz, no na razie to jest trolling
    Nie masz żadnych podstaw by wytylać władzom niesubordynacje.
    Gdyby gracze wypełniali wszelkie polecenia, nie było by nawet tego tematu. Łatwo innym się krytykuje stojąc obok, nieraz prowadziłem sojusz i wiem iż nawet w najlepszej rodzinie się trafi czarna owca. Zamiast wytykać innym błędy weź się do pracy i pokaż na co cię stać.

Jak wykończymy turków lub innych to sobie ponarzekaj, ale zanim zaczniesz wymiatać czyjeś podwórko wymieć wpierw swoje.
    s3 vol 1 - PAaA
    s1 vol 2 - ZAAN
    s1 vol 3 - Wilki
    s1 vol 4 - Want3d >> Filmik Want3d <<
    Eliminacje do mistrzostw - NW6
    ME - Mistrzostwa Europy - PE - Polish Eagles
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...c9TB50kgKIoocQ

Użytkownik jestem's Avatar

Nie mogę się powstrzymać ... to bez sensu, choć chciałam uczciwie odpowiedzieć na te sondy.
    Pkt 1
    Ja wolałabym aby pytanie było bardziej konkretne:
    Co sądzisz o codziennych składkach na władze centralne i na twój sojusz ?
    ...bo ja wolałabym żeby pytanie było rozbite na dwa różniące się mocno pytania:

* Co sądzisz o codziennych składkach na władze centralne?
    * Co sądzisz o codziennych składkach na twój sojusz ?

Pkt.2
    Może się czepiam, ale nie rozumiem zdania:
    Jest mi wszystko jedno nie szef bierze kogo chce.

Pkt.3
    ooo tu zagłosowałam :)

Pkt.4
    pytanie 4 jest bez sensu, ale zagłosowałam

Pkt.5
    Nie gramy u jako Polacy i niech dowodzą najlepsi .
    tego też nie rozumiem :(

...ale ja tylko blondynka jestem...

Nie bardzo wiem do czego służy ta ankieta :(

GLORY EC,~eX (LO), Cossi (SŚ), mały (EG), Cieciu (LOST) WarLady (comx), JAD
    - TAA
    BRAWO TAG!!!
    NoToJestem - EMS

Użytkownik mex's Avatar

Zagłosowałem chociaż jestem nie mile rozczarowany sposobem pytań i możliwościami odpowiedzi. Są nakierowywane a nie bezstronne... chociaż jak się przez to poczujesz lepiej to super ;) szkoda że nie jesteś rozczarowany kłamstwami jakie lecą w massach , cytat :

SatroHollyc
    /mm/ Sprawy organizacyjne w PE16

22.06.11
    Sprawa druga - składki i ich sens. Zastanawialiśmy się nad sensem składek w PE16 i wszyscy jednogłośnie są za składkami.

już widzę że nie jednogłośnie , ale poczekajmy na resztę głosów , proszę skomentuj ten incydent ?

Nowy użytkownik lalalevela's Avatar

Aż zrobię wyjątek i się wypowiem ,Rokuś słońce drogie czy to nie Ty jesteś zwolennikiem dyktatury ,o ile dobrze pamiętam zawsze twierdziłeś "że demokracja prowadzi do bałaganu , ile ludzi tyle opinii, a wtedy nigdy zgody nie będzie, szef jest jeden i każdy ma się słuchać "- to dokładnie Twoje słowa ,więc tym bardziej jako osoba związana z Tobą od kilku lat kompletnie nie rozumie co masz na celu ...o ile dobrze się orientuję nikt z Rady nie odrzuca dobrych pomysłów ,sugestii itp ,aktywność graczy zawsze mile widziana ,wręcz się jej oczekuje ,tylko że widzisz jest różnica pomiędzy rozmową ,przedstawieniem pomysłów i podaniem argumentów co zrobić żeby coś funkcjonowało lepiej i wspólnie to ulepszać z korzyścią dla Wszystkich ,a co innego zakładać kolejny wątek w miejscu publicznym który mówi o tym jak to ta "zła Rada " nic nie robi ,jest stronnicza itp ,i jak ogromne korzyści czerpie z bycia osobą funkcyjną ,dla mnie osobiście to bzdury które się w głowie nie mieszczą ale każdy ma prawo do swojego zdania, dobrze by jednak było ,żeby prócz pustych słów które nic nie wnoszą ,było to poparte jakimiś dowodami,szczególnie że wiem jak łatwo oceniać i przylepić komuś "łatkę " kompletnie nie będąc w temacie . Prośba i lekka sugestia z mojej strony ,na przyszłość jeśli ktoś ma coś mądrego do powiedzenia i faktycznie chce się przyczynić do tego, aby koalicja lepiej funkcjonowała ,zapraszamy do osób funkcyjnych z przedstawieniem pomysłów ,nigdy nie zaszkodzi coś ulepszyć ale róbmy to w zgodzie i z wzajemnym szacunkiem ,darumy sobie kolejny serwer pełen krzykaczy i osób niezadowolonych ze wszystkiego, bo to nic dobrego nie wnosi ,proponuję ten czas poświęcony na szukaniu braków w innych skupić na własnej grze a efekty od razu będą widoczne ,bo jest to wstyd, kiedy na każdym kroku widać tylko jak POLAK POLAKOWI próbuje coś zarzucić nigdy nie patrząc na własną osobę, a chyba jednak lepiej od tego zacząć .Startując w ME wychodziłam z założenia że ten serwer Nas połączy i pójdziemy razem jednym śladem,że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego bez względu na przeszłość i ramię w ramię zmierzymy się wspólnie z problemami związanymi z serwerem ,niestety ...ale wierzę że każdy sobie to przemyśli i wyciągnie odpowiednie wnioski a może będzie nam dane zasiąść na podium czego Nam Wszystkich z całego serca życzę .
    pozdrawiam

lalalevela

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by mex View Post

[/COLOR] SatroHollyc
    /mm/ Sprawy organizacyjne w PE16

22.06.11
    Sprawa druga - składki i ich sens. Zastanawialiśmy się nad sensem składek w PE16 i wszyscy jednogłośnie są za składkami.

już widzę że nie jednogłośnie , ale poczekajmy na resztę głosów , proszę skomentuj ten incydent ?

Skomentuję bo mnie cytujesz. :)
    Zapomniałeś o tym cytacie, gdzie jest mowa, że dyskusja była na sojuszowym czacie na skype. Wszyscy obecni i zabierający głos byli na TAK. Zaproszenie na czat dostali wszyscy z PE16. Kto bierze udział w czacie ten zabrał głos.
    Ty akurat dostępu na ten czat faktycznie nie masz. Już nie masz. Ale to akurat zainteresowani wiedzą dlaczego.

Emeryt Emerytura Viper's Avatar

haha :D ja też czynie starania aby dostać sie do grona wielbicieli Rady, 3/4 z nich znam, wiec otrzymałem już zapewnienie o dolaczeniu do kolka wzajemnej adoracji :D i oczekuje meeeega pushu :D chociaz takiego jak lampa .... :D

a tak na poważnie, to sobie ktoś jaja z tym watkiem robi czy jak mam to rozumiec ? :D ankietki se niby okej, poza pytaniem o składki na "wladze centralne" ... omineło mnie coś?

Użytkownik mex's Avatar

lalavelka : zrozum sedno problemu tu nie chodzi o dyktaturę , władzę taką czy taką , w soju nie ma szefa def , off , nie ma szkolenia , nie ma NIC oprócz składek , sojusz nie żyje tak jak powinien ja tysiące razy tłumaczyłem tym ludziom kim jest taki człowiek , co go czeka i co powinien , i żeby nie być gołosłowny i nie posadzony o ustawianie odpowiedzi pod konkretne pytanie wkleję to co chciałem przekazać i zdania nie zmienię :

[2011-06-21 12:50:51] mex/roki: Wy nadal nie rozumiecie sedna sprawy , szef def to nie rauty , baelty i chlanie do rana , to ciezka i odpowiedzialna PRACA na TRZY etaty , to tysiące godzin przy kompie , to loteria którą rozgrywa strona off z def , to SZTUKA pszez duże ,,S,, dobrze postawić def , to setki analiz tony zapisków , widziałem wielu dowódców obrony którzy bezmyslnie na kazde wołanie o pomoc słali MM i mysleli że to załatw sprawę , mam nadzieje że szybko i sprawnie znajdziecie odpowiednią osobę ?

[2011-06-21 12:53:15] mex/roki: Gadacie jak bym ja coś miał z tego , Holly zrobi mnie szefem def i dostanę 10 000 pensji , mercedesa i komure z laptopem słuzbową , złapcie w końcu o co yu chodzi !!!

[2011-06-21 12:53:59] mex/roki: być szefem to dawac a nie brać

Page 1 of 6 123 ... LastLast