Results 1 to 7 of 7

Thread: Przedwczesne wprowadzenie Fundamentow Cudu Świata

Nowy użytkownik

Default Przedwczesne wprowadzenie Fundamentow Cudu Świata

Hej.
    Nie wytrzymalem i napisalem do Supporta. Napiszmy wszyscy i wyraźmy nasz sprzeciw. Oni forsują na sile Traviana w T4 - skomercjalizowaną wersję na ktorą morza monet potrzeba...
    Moja wiadomość do Supporta:

Proszę o info dlaczego tak drastycznie skracacie czas trwania tego serwera?
    O co tu chodzi!???
    Rozumiem nacisk na T4 ale nie każdy chce tam grać i są koneserzy tej gry którzy nigdy nie "przesiądą sie" na komercyjną wersje "Traviana" celowo cudzysłów bo T4 trudno juz Travianem nazwać...

Prosze o info czy decyzja o takim skroceniu serwa jest juz ostateczna? I czemu to ma słuczyc tak naprawdę? Przecież my gracze clasica i tak na T4 nie pójdziemy nawet jak byscie nam ten serw skończyli dzisiaj...

Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz
    Wiedeńczyk

Nowy użytkownik

Ano, nasi nic nie poradzą. Jest to jak napisał Artisto decyzja odgórna, znaczy niemców.
    Ty było ogłoszenie http://forum.travian.pl/showthread.p...an%F3w-cud%F3w
    Czy to dobrze czy źle??? Hmm dla mnie chyba dobrze, ale każdy ma swoje zdanie.
    Co do dalszych losów tego serwera.
    Ludzie którzy przywiązali się do s6.pl i planowali grać na nim "do końca świata i jeden dzień dłużej" mogą odczuwać niepokój.
    Generalnie odchodzą od traviana w v 2.5 i możliwe że niedługo classic to będzie serwer w v 3,6 :(
    Niestety jet to tendencja ogólnoświatowa jak gracze donoszą
    pozdrawiam
    Tak, zgadzam się na umieszczanie danych z ataków na moje konto :)

Nowy użytkownik

nie bardzo rozumiem co ma pojawienie się Natarów do T4. Przecież termin jest całkiem akuratny - serwery trwają przeciętnie ok. 10 miesięcy (i bardzo dobrze, bo sami wielokrotnie płakaliśmy/ście, że rok to trochę za długo). Więc teoretycznie ten serwer się powinien skończyć 26 sierpnia, co było z góry wiadome. A przecież to raptem miesiąc na budowę cudów. Więc wszystko OK. Czy wszędzie musi być jakiś spisek???

Doświadczony użytkownik Kwasiek's Avatar

To jest classic - zawsze trwał ok roku, tym razem został brutalnie skrócony - więc nie wszystko jest OK.

Nowy użytkownik

od jakiegoś czasu klasyk również trwa krócej niż rok :P Może wreszcie i do naszego kraju to zawitało, bo faktycznie polskie do tej pory były roczne, ale w innych częściach świata już są trochę krótsze :)

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Fizel View Post
    "
    A Ciebie Wiedenczyku tez serdecznie pozdrawiam z pagorkowej lawki(takie tutejsze alpy) i jak wiadomo nie tyle polak madry po szkodzie co na obczyznie !:D a tam to Ci chyba kasy na monetki w komercyjnym travku nie braknie, he?
    Tu nie chodzi o brak kaski na monetki bo faktycznie 10 euro za 450 monetek to nie wydatek tylko o to że nie zostawiają prawa wyboru ludziom i na siłe forsują to T4... Dobrze że się zlitowali i Mistrzostwa Europy w 3,6 zrobili bo też wiekszość zapowiedziała że nie zagra jak w nowej wersji będą :(
    A co do mądrosci Polakow to... ja już sie nie wypowiadam. Z perspektywy raptem 1300 km troszke inaczej się postrzega ten nasz piękny kraj.
    Pozdrowionka
    Łukasz

Doświadczony użytkownik monali's Avatar

no i po classicu..
    nic dobry w końcu powód i szala na na stronę by zakończyć tu grać
    mam nadzieje że ten obecny to ostatni mój tu
    Humor i cierpliwość to dwa wielbłądy, na których przemierzyć można wszystkie pustynie.
    Książka pełna wiedzy jest mniej warta, niż jedno słowo, które potrafi rozweselić
    ....uśmiechnij się jeśli nie do siebie to chodź do mnie...