Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 70

Thread: MY I WY vs Aniołki

Kret153
    Niezarejestrowany

Wtopa bo wtopa, ale taranów Zawodowa ilość w czyściochu

Nowy użytkownik

Wtopa to wtopa nie tutaj żadnego bo.

Użytkownik Met's Avatar

Jinizu, bo mi to do szczęścia nijak nie jest potrzebne :)

dla mnie jeszcze nie jest branocka, konto z góry na dół czerwone, także choć świt wydaje się nazbyt odległy - przyjdzie mi stać na straży honoru i prawości...

na przyszłość - wyrażam zgodę na ujawnianie nicka w raportach, toż to żadna tajemnica :)

ps.
    życzę szybkiej odbudowy pól. w razie potrzeby piszcie, my chętnie podeślemy kropa! teraz to już większego znaczenia dla nas nie ma. mamy straszną radochę z wyzerowania pól :)
    Last edited by Met; 08.01.2012 at 01:00:10.
    A w realnym świecie... pomagamy zwierzakom

Użytkownik Jinizu's Avatar

nigdy nie ujawniam nickow, poprostu latwiej zakryc niz prosic sie o zgode

Doświadczony użytkownik kamoko's Avatar

Ładnie, ładnie :) W końcu coś zaczyna się dziać :D

Użytkownik Met's Avatar

a gdzież Ty od początku serwera, że twierdzisz "w końcu"?! no ejjjjjj, jam spocona od kilku tygodni, nie mówiąc o Ziutku!

DO ROBOTY!!!
    A w realnym świecie... pomagamy zwierzakom

Użytkownik _ZED_'s Avatar

Gratuluje ladnego synchro na kilka stolic. Tylko dzieki temu rehab wraca do domu. Musielismy podzielic deff i klinowac pozostale ataki wiedzac ze rozdzielony na 5 czy 6 stolic nie ustoi. Brawo Ewa za obrone i kliny. Stolica ledwo porysowana na szczescie. Metka to nie do Ciebie. Tylko do tych z ktorymi musisz niestety grac. Przez tydzien szukaliscie konta, ktore da wam wejscie do nas. Pewnie sie udalo, ale wlasnie dzieki Wam travian schodzi na psy i jego poziom jest jaki jest. Mam wiekszosc korespondencji jakie byly pisane z kont leon i rehab. Zgodnosc IP przy farmieniu konta Angel z defekciku jest zapewne przypadkowa.
    Brawo brawo brawo. Dzieki Wam normalniejszym ludziom odechciewa sie grac i poziom traviana w Polsce jest tak niski. Potem sie dziwicie ze na ME dostajemy po tylku. Co mamy nie dostawac jak juz bez kretow nie potraficie grac.
    Pozdrawiam serdecznie tych uczciwych.
    Last edited by _ZED_; 08.01.2012 at 02:40:43.

Nowy użytkownik Angel93Plx's Avatar

Zachowujecie się jak dzieci i "chamy" - dość ważne słowo w mojej wypowiedzi Dlaczego to już wiecie.

OFF poszedł na FSa i kilka pól padło

Po co wysłałeś na stolice 3 wodzów?!

Za OFFa który tam stał przepraszam, lecz już wcześniej spisałem go na straty i zostawiłem, by mnie bronił!
    Last edited by Raskolnikov; 09.01.2012 at 10:10:01. Reason: Wycięty fragment łamiący regulamin

Użytkownik _ZED_'s Avatar

Jak CI napisze ze pomylilem osady, a Ty musisz pokleczec ciutke w kosciele, hehehe.
    Na przejecie szedlem i bym przejal Twoja offowke wchodzac na czysto. Przeciez widzisz ze wyczyszczona i zbite zadowolenie. Ja ja to jednak ja
    zle zakladki i polazlem zamiast w offowke w stolice. Wiec naprawde masz super szczescie. Oby do konca serwera Cie nie opuczalo. Pozdrawiam

Aha dopisze jeszcze. Przepraszam Met. Ja naprawde pomylilem te osady. NIe chcialem tych punktow nic a nic.
    Last edited by _ZED_; 08.01.2012 at 04:35:55.

Nowy użytkownik Angel93Plx's Avatar

Quote Originally Posted by _ZED_ View Post
    Jak CI napisze ze pomylilem osady. A Ty musisz pokleczec ciutke w kosciele, hehehe.
    Na przejecie szedlem i bym przejal Twoja offowke wchodzac na czysto. Ja ja to jednak ja
    zle zakladki i polazlem zamiast w offowke w stolice. Wiec naprawde masz super szczescie. Oby do konca serwera Cie nie opuczalo. Pozdrawiam
    No to się cieszę :)

Jeżeli zaś chodzi o tę offówkę to nie miało sensu. Jest to jeden z najmniejszych OFFów MY I WY jakie są na offówkach :(

Ogólnie to zostaje mi tylko pogratulować, bo gdyby akcja udała się w 100% to byłoby nie miło :(

Pozdrawiam

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast