Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31

Thread: Cudaki

Użytkownik sulecinek's Avatar

Quote Originally Posted by marcin1991 View Post
    Quote Originally Posted by sulecinek View Post
    Marcin, Wasze osiągnięcie natomiast jest godne podziwu :)
    Nasze czyli moje (TOYOTA SUPRA) 22k katas ze średnia obstawa oraz drugiej rybki z fajnym cud offem ekipy konta BLOND ZDZIRA prawie 20k rzymskich kulek z konkret obstawa rowniez szkolony bez DK i ds (stolica). O tych osiągnięciach piszesz ? Ja jestem zadowolony, 2 największe cud offki na serwie :) dla mnie 100 lvl cudaka to żadne osiągniecie i nie czuje sie zwycięzca tej edycji z powodu 100 LVLa tylko z powodu zrealizowanego celu 20k kulek a jakimi osiągnięciami wy możecie sie pochwalić ? Czy takie w ogóle istnieją poza wylewanymi żalami tutaj ?

Offy piękne, ale raczej średnio przydatne w tej edycji, bo i tak żaden cud nie zagrażał Waszemu.

Chodziło mi o to osiągnięcie, że od początku edycji AiD, jak i rybki mieli grać bez koalek, paktów itd., kiedy już był NAP to wszyscy zaprzeczali współpracy i mówili, że "nap to tylko nap". A jak się skończyło to chyba widać.

Może skomentuję plany AiD sprzed edycji: "gramy jednym sojuszem i się bawimy". W końcu Arcziemu ktoś wbił do głowy pomysł cudowania i pojawił się drugi odłam, zaraz potem trzeci i koalicja z Wami, teraz jeszcze Armata. Nie chce mi się liczyć i wnikać, ale na serwie jest 900-1000 kont, z czego koło 650 aktywnych, nie skłamię jeśli powiem, że +/-40% to jedna wielka masówka :)

Moje osiągnięcie w tej edycji? Hmm... Opuszczenie AiD niedługo po tym, jak pojawił się drugi odłam.

@EDIT
    zmiana składni
    Last edited by sulecinek; 13.04.2016 at 20:27:49.
    Quote Originally Posted by RZYMIAN View Post
    Jak się robi jeńców?

Doświadczony użytkownik marcin1991's Avatar

Marcin, Wasze osiągnięcie natomiast jest godne podziwu :)
    Nasze czyli moje (TOYOTA SUPRA) 22k katas ze średnia obstawa oraz drugiej rybki z fajnym cud offem ekipy konta BLOND ZDZIRA prawie 20k rzymskich kulek z konkret obstawa rowniez szkolony bez DK i ds (stolica). O tych osiągnięciach piszesz ? Ja jestem zadowolony, 2 największe cud offki na serwie :) dla mnie 100 lvl cudaka to żadne osiągniecie i nie czuje sie zwycięzca tej edycji z powodu 100 LVLa tylko z powodu zrealizowanego celu 20k kulek a jakimi osiągnięciami wy możecie sie pochwalić ? Czy takie w ogóle istnieją poza wylewanymi żalami tutaj ?

Offy piękne, ale raczej średnio przydatne w tej edycji, bo i tak żaden cud nie zagrażał Waszemu.

Chodziło mi o to osiągnięcie, że od początku edycji AiD, jak i rybki mieli grać bez koalek, paktów itd., kiedy już był NAP to wszyscy zaprzeczali współpracy i, że nap to tylko nap. A jak się skończyło to chyba widać.

Może skomentuję plany AiD sprzed edycji: "gramy jednym sojuszem i się bawimy". W końcu Arcziemu ktoś wbił do głowy pomysł cudowania i pojawił się drugi odłam, zaraz potem trzeci i koalicja z Wami, teraz jeszcze Armata. Nie chce mi się liczyć i wnikać, ale na serwie jest 900-1000 kont, z czego koło 650 aktywnych, nie skłamię jeśli powiem, że +/-40% to jedna wielka masówka :)

Moje osiągnięcie w tej edycji? Hmm... Opuszczenie AiD niedługo po tym, jak pojawił się drugi odłam.

W takim razie gratuluje osiagniecia, naprawde na skale swiatową z pewnoscia utkwi w pamięci kazdego gracza, wszystkie raporty z fajnymi offkami się mogą schować...

Użytkownik PodobaMiSie's Avatar

My tak samo :) odejscie z AiD bylo najlepsza decyzja na tym serwerze.
    I dalej gratuluje CUDu :) cud offy mieliscie piekne.

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by PodobaMiSie View Post
    Nic nie dodam bo takie wypowiedzi sa dla mnie rzecza smiedszna.

Gratuluje cudaka. :)

My bynajmniej Ruskim potrafimy odmowic

Pozdrawiam
    PodobaMiSie
    super ;)
    dla mnie smieszne jest wasze osiagniecie z tej edycji a raczej jego brak
    np. majac 3 elki praktycznie na wylacznosc nie pokazaliscie zadnego offa na poziomie
    bo 30k tarana czy 15k katas jednego germanca nie robi na mnie zadnego wrazenia

Bo z elek kozystal kazdy nie tylko 4-6 graczy
    I lataly, mimo ze czesto byly wtopy.

Osiagniecia maja super. AiD 2 odlamy Rybki i jeszcze armata. Tylko brac przyklad. No i CUD
    Ja sobie wypraszam bo te nie robiace Marcin na Tobie wrazenia germanskie offy nie były nikogo jak tylko moje, Elek sam odbilem od ruskow od nikogo nie miałem pushu, a piszesz jakby te offy były tetonu a dużo nie brakowało a bym poleciał do Maxa na cud... Ale po co? Bo jakbym poleciał kolejnymi offAMI które były jeszcze na koncie oprócz tych które weszły w cud to czwarty Off by nam wrócił. Nie przypisuj mojego czasu i pieniędzy wszystkim
    Last edited by casiiooo; 13.04.2016 at 20:41:18.

nie ma czego gratulowac, 100 lvl to byla formalnosc przy takim poziomie prezentowanym przez przeciwnika, nie wiem kto sie dogadywal z ruskimi ale dalej pozostaje przy tezie, ze i bez nich stanalby ten cud na 100

Nowy użytkownik dlh's Avatar

Chodziło mi o to osiągnięcie, że od początku edycji AiD, jak i rybki mieli grać bez koalek, paktów itd., kiedy już był NAP to wszyscy zaprzeczali współpracy i mówili, że "nap to tylko nap". A jak się skończyło to chyba widać.
    dzieki za miłe słowa odnośnie mojego BlondZdzirowego offa

Rybki jak to Rybki, zawsze z kimś współpracują.
    Z AiD łączył nas tylko nap, koalki nikt nam nigdy nie zaproponował, więc oni sobie robili co chcieli i jak chcieli. Rybki bawiły się jak zawsze a reszta spinała się mniej lub bardziej.
    Ruscy próbowali się dogadywać chyba ze wszystkimi, z Rybkami też.
    Rybki są lojalne więc byłyby z AiD do końca, bez względu na to czy byłby to jeden sojusz czy masówka.
    Nap to nap a lojalność to lojalność.
    plx Wistour
    tx3 ForMyBoys / Mamo_To_Ja
    MŚ most wanted

Użytkownik PodobaMiSie's Avatar

nie ma czego gratulowac, 100 lvl to byla formalnosc przy takim poziomie prezentowanym przez przeciwnika, nie wiem kto sie dogadywal z ruskimi ale dalej pozostaje przy tezie, ze i bez nich stanalby ten cud na 100

Coz moge powiedziec poziom klasa.

Użytkownik sulecinek's Avatar

Quote Originally Posted by dlh View Post

Rybki jak to Rybki, zawsze z kimś współpracują.
    Z AiD łączył nas tylko nap, koalki nikt nam nigdy nie zaproponował, więc oni sobie robili co chcieli i jak chcieli.
    Rybki to Rybki, jedna z lepszych ekip, tylko moim zdaniem przez takie współpracowanie "z byle kim", bo nie można inaczej nazwać kogoś, kto robi z współpracownikiem "co chce i jak chce", Rybki tracą na reputacji.
    Last edited by sulecinek; 13.04.2016 at 20:48:08.
    Quote Originally Posted by RZYMIAN View Post
    Jak się robi jeńców?

Coz moge powiedziec poziom klasa.
    To poziom czy klasa ? U nas chociaż rapki na odpowiednim poziomie z klasa, u nas jedynie odpowiedni poziom wylewania żalu na forum, klasy nawet przy tym zabrakło.
    Last edited by marcin1991; 13.04.2016 at 21:02:53.

Nowy użytkownik dlh's Avatar

Rybki to Rybki, jedna z lepszych ekip, tylko moim zdaniem przez takie współpracowanie "z byle kim", bo nie można inaczej nazwać kogoś, kto robi z współpracownikiem "co chce i jak chce", Rybki tracą na reputacji.
    jak juz pisałam lojalność
    ich poziom nie jest naszą zasługą
    nasz poziom nie jest ich zasługą
    oni mieli swoją politykę my swoją
    jak widać po nazwie cudu współpraca w zasadzie żadna... ot nasze offy nie latały po nich a po całej reszcie...
    plx Wistour
    tx3 ForMyBoys / Mamo_To_Ja
    MŚ most wanted

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast