Results 1 to 2 of 2

Thread: Nowy Community Manager polskiego Traviana - Chloe

Froz Community Manager Agi22's Avatar

Default Nowy Community Manager polskiego Traviana - Chloe

Witajcie,

W ostatnich dniach doszło do pewnej zmiany w naszym polskim zespole Traviana. Uważni użytkownicy forum już to zauważyli, więc to tylko oficjalne potwierdzenie - nowym Community Managerem polskiego Traviana została Chloe. Należy ona do zespołu już od dawna, ma spore doświadczenie i jestem przekonany o tym, że oddaję naszą domenę w dobre ręce.

Chciałbym w tym miejscu krótko podziękować wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować na tym stanowisku przez ostatnie 8 lat oraz pozdrowić graczy, których mogłem w tym czasie poznać. Nie znikam z Traviana tak całkowicie, ale pewnie będziecie mnie widywać już rzadziej, zatem do zobaczenia!

Agi22

Cesarz Natarów Community Manager Chloe's Avatar

Witajcie,

większość z Was mnie już zna, w Zespole Traviana PL jestem już ponad 3 lata. Bardzo się cieszę, że objęłam funkcję nowego Community Managera polskiej wersji gry Travian: legends. Zdaję sobie sprawę, że trudno będzie Wam się przyzwyczaić do tego, że Agi22 po tylu latach nie będzie już pełnił funkcji Community Managera, ale dołożę wszelkich starań, żeby nasza współpraca przebiegała na co najmniej tak wysokim poziomie, jaki on wyznaczył.
    Nie planuję wprowadzania wielkich zmian, ale chętnie wysłucham wszelkich sugestii na temat funkcjonowania naszego zespołu Traviana PL oraz pomysłów na ulepszenie współpracy.

Chloe
    Last edited by Chloe; 13.09.2016 at 09:46:27.