Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: żenująca sojotechnika graczy sojuszu KARTEL

Nowy użytkownik

może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi nazwami "Cudak" i "Pepsi"?

Doświadczony użytkownik Dante's Avatar

kazdy cud ma swoj funclub, tez mozesz sie dopisac, wystarczy ze nazwiesz osade, tak jak ta w ktorej buduje sie cud, ktoremu kibicujesz

... i brawa dla Gorzowa!

Nowy użytkownik

ja nazwaem osada swoją jak cud i codzienie dochodizło mi po 200tys sórki opłaca sie
    Quote Originally Posted by szymciak2 View Post
    Mam małe pytanie czy da się z gaduły zrobić bohatera ?
    mój idol

Nowy użytkownik

Nie rozumiem ocb.. teraz macie o to zal? tylko ze od poczatku odkad pojawily sie cudy polowa Hotdogow miala osady o nazwach takich samych jak Cuda FZR, GE i Kartelu i co? nikt nie robil z tego wielkiego szumu, i nie plakal na forum.

zal.pl normalnie..
    Jeden z wlascicieli cudu HoT ma stolice nazwana jak Cud Hordy i nie lecimy ze skarga do MH, Moda, Admina, czy babci klozetowej.

Nowy użytkownik dead's Avatar

Quote Originally Posted by paig View Post
    Moze nie do konca ladne zachowanie, ale sprytne i uwazam, ze nic zlego ta osoba nie zrobila. Natomiast Ty podales jej dane, a to chyba juz jest umieszczone w regulaminie.
    Słuchaj to nie jest sprytne. Wyobraź sobie osobę, która korzysta z konta plus. Jak już to masz przed oczyma to przypomnij sobie, że jedną z zalet konta plus jest automatyczne uzupełnianie nazw wiosek do których wysyłasz wojsko i surowce (jest to napisane w opisie cech konta plus). Czyli jeśli korzystam z konta plus nie muszę wpisywać kordów, a surowce powinny trafić tam gdzie chcę.

Shark zgłosił nieprawidłowe działanie gry (każdy powinien to robić, jeśli takie nieprawidłowości wykryje, o czym jest gdzieś napisane chyba nawet w regulaminie), i zgłosił użytkownika który tego buga z premedytacją wykorzystuje.

niezbyt trafne komentarze na forum różnych użytkowników jestem wstanie zrozumieć. Natomiast nie pojęte jest dla mnie dlaczego Shark dostał czerwoną kartkę?

Shark mógł śmiało założyć wątek, w którym wskazuje gracza, który wykorzystuje błędy w grze do czerpania korzyści dla własnego konta.

Moim zdaniem jeśli komuś tu się należy czerwona kartka to supporterom, w drugiej kolejności nadgorliwemu adminowi forum, a Shark to się należą podziękowania od administratora za zgłoszenie problemu, ale to chyba w innym świecie, w innym życiu na innym forum... ale może się nie znam.

Pozdrawiam

dead
    Last edited by dead; 19.10.2007 at 17:48:06.

Użytkownik pawlas's Avatar

Chyba całkiem nie wiesz oco chodzi dead. To że osady Grzesnicka są-tzn były nazwane jak osady innych graczy to co z tego. Dead jaki błąd. Moja stolica nazywa sie Wilcza Nora- takich osad jest kilak na S2 i jak coś tam wyśle to jest mój probem a nie dłąd gry. Wysyłając do nazwy nikt nie gwarantuje że to pojdzie do konkretnej osady, tej do której chcesz żeby to trafiło. Jestem zaskoczony tą wypowiedzią z Twojej strony. A co do konta plus to tam jest chyba mowa o własnych osadach ale nie chce mi sie tego sprawdzać

there can be only one

Quote Originally Posted by pawlas View Post
    Chyba całkiem nie wiesz oco chodzi dead. To że osady Grzesnicka są-tzn były nazwane jak osady innych graczy to co z tego. Dead jaki błąd. Moja stolica nazywa sie Wilcza Nora- takich osad jest kilak na S2 i jak coś tam wyśle to jest mój probem a nie dłąd gry. Wysyłając do nazwy nikt nie gwarantuje że to pojdzie do konkretnej osady, tej do której chcesz żeby to trafiło. Jestem zaskoczony tą wypowiedzią z Twojej strony. A co do konta plus to tam jest chyba mowa o własnych osadach ale nie chce mi sie tego sprawdzać
    To ty nie wiesz o co chodzi, jak ci się nie chce czegoś sprawdzać to nie sprawdzaj, ale wtedy musisz się liczyć z możliwością formułowania błędnych wniosków...

To jest wycinek z opisu konta plus, jak widać będąc jego użytkownikiem mam prawo oczekiwać, że po wpisaniu paru liter z nazwy miasta moje surowce zostaną wysłane tam gdzie chcę.

I pomijając już ewidentny błąd w działaniu gry, który wynika ze złego działania konta plus, albo z możliwości powielania nazw miast na tym samym serwerze, samo wykorzystywanie tego błędu jest ewidentnym cwaniactwem. Takim samym jak umieszczanie szpiegów w szeregach wrogich sojuszy, takim samym jak pushowanie surowców czy posiadanie wielu kont. I naprawdę nie rozumiem komentarzy tych wszystkich osób, które piszą, że jest to świetny pomysł i takiemu zachowaniu przyklaskują. A już w ogóle nie jestem wstanie zrozumieć zachowania MH, który powinien wymusić na takim "graczu" zmianę nazwy miasta pod groźbą nałożenia kar, chociażby po to by być w porządku wobec użytkowników konta plus, którzy ZAPŁACILI ZA USŁUGĘ, która zwalnia ich z obowiązku pamiętania współrzędnych wiosek do których chcą wysłać surowce.

Pozdrawiam

dead

p.s. acha i żeby było jasne nie pieję tu przeciw jakiejkolwiek koalicji. Piszę, przeciwko takim praktykom, piszę przeciwko "selektywnej moralności", która każe potępiać push czy multiokonta, a dla tego typu działań pozostaje obojętna. Można i tak, ale czy przypadkiem to nie jest zachęta do "kombinowania" do szukania obejść mechanizmów gry i przepisów? I jeżeli wykładnikiem tego co wolno a czego nie jest tylko regulamin to po co nam "żywy MH". Przecież do sprawdzania czy jakiś warunek został spełniony do zablokowania konta czy nie wystarczył by prosty program - bot?
    Last edited by dead; 20.10.2007 at 08:34:53.

Nowy użytkownik

Eh... Wiec jesli uwazasz ze nie obstawiasz zadnej ze stron to najlepiej zakazac posiadania komukolwiek posiadania wioski o takiej nazwie jaka ja mam.
    Np Nikt nie moze miec osady nazwanej A1 bo ja taka mam i juz! i jesli ktos bedzie mi przesylal surke to moze sie pomylic bo takich osad jest multi, a osoba ktora wysyla do mnie sure OCZEKUJE ze trafi wlasnie do mnie!.
    A najlepiej to zabanujmy wszystkich! Grzesnick ma osady nazwane jak cuda przeciwnikow, wiec oczekuje ze zmieni te nazwy.
    bla bla bla
    Pierniczysz bez sensu

Quote Originally Posted by Qnaj View Post
    Eh... Wiec jesli uwazasz ze nie obstawiasz zadnej ze stron to najlepiej zakazac posiadania komukolwiek posiadania wioski o takiej nazwie jaka ja mam.
    Np Nikt nie moze miec osady nazwanej A1 bo ja taka mam i juz! i jesli ktos bedzie mi przesylal surke to moze sie pomylic bo takich osad jest multi, a osoba ktora wysyla do mnie sure OCZEKUJE ze trafi wlasnie do mnie!.
    A najlepiej to zabanujmy wszystkich! Grzesnick ma osady nazwane jak cuda przeciwnikow, wiec oczekuje ze zmieni te nazwy.
    bla bla bla
    Pierniczysz bez sensu
    Jako użytkownik konta plus oczekuję tylko tego, że auto uzupełnianie nazw miast za które miedzy innymi płacę 15 złotych monet co tydzień będzie działać poprawnie. W pozostałej części tego twoim zdaniem pierniczenia próbowałem tylko pokazać, że nie tylko prawidłowe działanie konta plus ale jeszcze i inne powody nie powinny pozwalać administratorom przejść obojętnie obok problemu.

Doświadczony użytkownik Dante's Avatar

nim cokolwiek wyslesz masz pokazane w rynku do kad wysylasz, nikt Ci nie karze klikac OK po raz drugi, jesli jest 'nie OK'

... i brawa dla Gorzowa!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast