Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast
Results 161 to 170 of 175

Thread: Szybkosc Jednostek ???!!

Nowy u篡tkownik legoris's Avatar

kurde, a tak fanie by這, teraz dla mnie ten "speed" jest za wolny
    9 min Legionista ;/ atak o jedno pole 5 min :(
    畝這ba:( Teraz Jest Slow A Nie Speed...

Emeryt Emerytura Gawlinho's Avatar

Quote Originally Posted by legoris View Post
    kurde, a tak fanie by這, teraz dla mnie ten "speed" jest za wolny
    9 min Legionista ;/ atak o jedno pole 5 min :(
    Mog貫,wybra nacje Germa雟k.
    Top 20 serweru speed.pl-19 graczy to Germanie,1 osoba to Rzymianin.
    Teraz nie ma co p豉ka.

Emeryt Emerytura Viper's Avatar

Spokojnie...niedlugo zaczna sie tam pojawiac galowie i rzymianie.

A patrz帷 na to wszystko z boku to smialo stwierdze ze po poczatkowym etapie gry galowie zaczeli by byc dominujaca sila glownie przez wzglad na predkosc poruszania sie farmerow...nawet dobrze sie stalo ze to przywrocili.

PS. Ale z mojego pkt widzenia straszna kaszana..... gram galami :)

Do鈍iadczony u篡tkownik michael89's Avatar

Quote Originally Posted by Vendetta11 View Post
    Nie przesadzajmy. Tutaj nie chodzi tylko o farmy, jest wiele os鏏 co zacz窸y 3-4 dni po starcie, albo kt鏎e dopiero zaczn. Osoby co starowa造 w pi徠ek maj ten plus, 瞠 pocz徠kowo zdecydowanie 豉twiej i szybciej mo積a by這 dorobi si wi瘯szej armii... nowi gracze b璠 teraz sporo stratni bo wyjdzie na to, 瞠 nie startuj z 4-5-cio dniowym op騧nieniem ale 8-9-cio ;)
    dok豉dnie,
    teraz ci co dopiero zaczn s bez szans,
    i wydaje mi si 瞠 przewaga mi璠zy tymi co wcze郾iej zaczeli a tymi co dopiero zaczn jest absurdalna...
    poza tym admini powini dok豉dnie poinformowa kiedy mia豉 nast徙i zmiana pr璠ko軼i
    jestem ciekaw co maj do powiedzenia tym kt鏎ym przez d逝窺ze fs uby這 wojska ...
    rozumiem jak kto sam wtopi wojsko, ale tracenie wojska przez b貫dy administracji to przegi璚ie....
    http://img521.imageshack.us/img521/9969/atakancudkn2.jpg

Nowy u篡tkownik

Heavy administrator forum napisa, 瞠 pr璠ko嗆 jednostek zosta豉 zmieniona z 4x na 3x. Chcia豚ym zauwa篡, na podstawie rzymian kt鏎ymi gram,瞠 legionista na zwyk造m serwie porusza si 6 p鏊 na godzin, a wed逝g instrukcji na plx 12 p鏊 na godzin. Pytam wi璚 gdzie ta 3x pr璠ko嗆. Wg mnie powinna ona wynosi 18 p鏊 na godzin, co nie tylko zwi瘯szy這by pr璠ko嗆, ale zapewne usatysfakcjonowa這 graczy, kt鏎zy maj pretensje co do zmiany. Ciekawy jestem tylko jak d逝go b璠zie trzeba czeka na kolejn korygacj pr璠ko軼i.

Odno郾ie za瘸le graczy co do pr璠ko軼i, to 瞠 niby germanie mi瘭i 豉twiejszy start itp. bla bla bla. Powiem tak, ja gram rzymianami i jako potrafi貫m podporz康kowa sobie okolic. To, 瞠 germanie maj naj豉twiejszy start to ka盥y wie, ale teraz jak s ju TT i EI to pa趾i nie b璠 ju takie gro幡e. Je郵i germanie was grabili mogli軼ie budowa kryj闚ki na 10 lvl. Wszystko tak naprawd opiera si na umiej皻no軼iach a nie na szybko軼i serwera. Szybko嗆 tylko pozwoli豉 na przeskoczenie etapu rozbudowy do drugiej wioski w kr鏒szym odst瘼ie czasu. Ten kto mia jakie umiej皻no軼i to sobie poradzi, kto mia ich mniej niech znajdzie lepiej co spokojniejszego ni Travka.

U篡tkownik Shady's Avatar

Quote Originally Posted by BiG mAc View Post
    Heavy administrator forum napisa, 瞠 pr璠ko嗆 jednostek zosta豉 zmieniona z 4x na 3x. Chcia豚ym zauwa篡, na podstawie rzymian kt鏎ymi gram,瞠 legionista na zwyk造m serwie porusza si 6 p鏊 na godzin, a wed逝g instrukcji na plx 12 p鏊 na godzin. Pytam wi璚 gdzie ta 3x pr璠ko嗆. Wg mnie powinna ona wynosi 18 p鏊 na godzin, co nie tylko zwi瘯szy這by pr璠ko嗆, ale zapewne usatysfakcjonowa這 graczy, kt鏎zy maj pretensje co do zmiany. Ciekawy jestem tylko jak d逝go b璠zie trzeba czeka na kolejn korygacj pr璠ko軼i.

Odno郾ie za瘸le graczy co do pr璠ko軼i, to 瞠 niby germanie mi瘭i 豉twiejszy start itp. bla bla bla. Powiem tak, ja gram rzymianami i jako potrafi貫m podporz康kowa sobie okolic. To, 瞠 germanie maj naj豉twiejszy start to ka盥y wie, ale teraz jak s ju TT i EI to pa趾i nie b璠 ju takie gro幡e. Je郵i germanie was grabili mogli軼ie budowa kryj闚ki na 10 lvl. Wszystko tak naprawd opiera si na umiej皻no軼iach a nie na szybko軼i serwera. Szybko嗆 tylko pozwoli豉 na przeskoczenie etapu rozbudowy do drugiej wioski w kr鏒szym odst瘼ie czasu. Ten kto mia jakie umiej皻no軼i to sobie poradzi, kto mia ich mniej niech znajdzie lepiej co spokojniejszego ni Travka.
    zgadzam sie w 100% z Toba jest 2x a nie 3x.... ci niemcy sa....ekhm albo za duza albo za mala predkosc..

Nowy u篡tkownik

Oby nie tylko predko嗆 poruszania sie zmieni豉, ale co za tym idzie predko嗆 produkowania razy 3 te by鄉y chcieli ^^

Nowy u篡tkownik

kurde teraz jest za wolno tyle kasy idzie na t gre a ci maj nas w ***** ...argh

Nowy u篡tkownik

Spokojnie napewno nikt z Admin闚 nie ma nikogo w *****, bo to w ich interesie le篡, 瞠by przyci庵a jak najwi瘯sz ilo嗆 graczy. Co do pr璠ko軼i sporo os鏏 si 瘸li這 wi璚 zosta這 zmienione. Teraz z kolei kolejne si 瘸l. Tak naprawd nikomu nigdy nie dogodzi, ale jestem pewien, 瞠 je郵i cierpliwie poczekamy, to si doczekamy ewentualnych zmian. Po pierwsze nic na 'chama'. Napewno oszczerswa i oskar瞠nia nie pomog, a tylko wprowadz niepotrzebne emocje. Miejmy tylko nadzieje, 瞠 dojdzie do kompromisu :)

Do鈍iadczony u篡tkownik Mathias_'s Avatar

Quote Originally Posted by BiG mAc View Post
    Spokojnie napewno nikt z Admin闚 nie ma nikogo w *****, bo to w ich interesie le篡, 瞠by przyci庵a jak najwi瘯sz ilo嗆 graczy. Co do pr璠ko軼i sporo os鏏 si 瘸li這 wi璚 zosta這 zmienione. Teraz z kolei kolejne si 瘸l. Tak naprawd nikomu nigdy nie dogodzi, ale jestem pewien, 瞠 je郵i cierpliwie poczekamy, to si doczekamy ewentualnych zmian. Po pierwsze nic na 'chama'. Napewno oszczerswa i oskar瞠nia nie pomog, a tylko wprowadz niepotrzebne emocje. Miejmy tylko nadzieje, 瞠 dojdzie do kompromisu :)
    Heh nie rozumiesz. To nie zale積e od admin闚. Oni sytuacj o bugu zg這sili do technik闚 w Niemczech, gdy taki ich obowi您ek jako pracownika firmy. Technicy to naprawili i jest tak jak by powinno. Pisa oczywi軼ie sobie mo積a, 瞠 si to nie podoba i 瞠 chcecie to co wcze郾iej ale.... to s tylko ch璚i i nie liczcie na to by zosta造 spe軟ione ;)

I co do admin闚 to si mylisz bo oni maj wszystkich tam gdzie s這鎍e nie dociera :)

Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast