Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 70 of 70

Thread: The last march of the HoT

Nowy użytkownik

Na samym początku serdecznie gratuluje koalicji HoT ataków, jest co podziwiać.

A teraz do samej dyskusji dodać tylko chciałem od Siebie małą wypowiedź:

Od samego początku tego serwera wykorzystywaliśmy niemal wszystkie możliwe chwyty aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem, a to kret w szeregach wroga, a to podrobiony raport który niby przez nie uwagę dostał się do obozu wroga, odpowiednio przedstawione raporty na forum, kret na forach przeciwników etc.. Wymieniać mógł bym godzinami do jakich kroków nie posuwali się wodzowie i dyplomaci, i każdy z tych kroków oceniany jest zawsze pozytywnie przez stronę która zyskuje i negatywnie przez tych którzy właśnie coś tracą.

Jest to gra strategiczna więc nie tylko wojska i odpowiednie ich użycie gwarantują wygraną ważna jest też rozmowa oraz odpowiednie wykorzystanie kontaktów.

Nie było na tym serwerze sojuszu (skupiamy się tu w TOP 50) który nie posunął by się do wykorzystania metod socjotechnicznych na pewnym etapie gry, nie było gracza który nie wiedziałby o mniejszych lub większych "przekrętach".

Ktoś kiedyś na tym forum powiedział mi "że najważniejsza w tej grze jest polityka", żałuje że dziś swych słów nie podtrzymał.

Mały edit jeszcze na koniec wypowiedzi.

Tytuł tematu może by jakoś zmienić bo chyba nikt nie wierzy że była to ostatnia akcja koalicji HoT.
    Last edited by Logerment; 08.01.2008 at 22:04:42.

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Tomros View Post
    muszę przyznać, że tak naprawdę to wygraliśmy 3 grudnia...
    Tak - wlasnie o tym pisalem w moim poprzednim poscie. O tym ze nagle na chacie traviana pojawili sie wszyscy budowniczy. Rozmawiali i ustalili co zrobic zeby serwer dograc do konca. Jedni pisali pisma, inni je tlumaczyli. Stanowilismy ZESPOL i to bylo w tym wazne. Potrafilismy mies SZACUNEK - to jest to o czym mowilem. Wszyscy wygramy, niezaleznie od tego kto zbuduje 100 lvl. Szanuje BadBoya Grzesnicka Jimmiego Piekarego i wszystkich chlopakow ktorzy buduja cud. Jesli ktos chociaz raz sittowal wioske z cudem wie o czym mowie... kazdy z chlopakow naprawde wlozyl kawal serducha i zycia w ta gre i chocby za to nie wolno nam po nich jezdzic.

Wiecie co ustalilismy 3 grudnia? Ze jesli nie przedluza serwera skasujemy konta budowniczych i wierze ze wszyscy by to zrobili - bez wyjatku. To gra, ale w tej grze sa realni ludzie. Fajnie jest napluc komus przez internet na forum, kiedy jest sie anonimowym, ale w zyciu juz tak latwo nie jest. Moze mam troche wiecej lat niz przecietna wieku na travianie i wierze ze ludzie sie czegoz z tej gry naucza. Nie bluzgania i pseudokibicostwa a wspolpracy i zespolowego osiagania celu.

Pozdrawiam kolegow (tak, nie boje sie uzyc tego slowa) budujacych pozostale cudy. Wielki respect za to ile wkladacie w to pracy i wysilku.

Na podsumowanie serwera przyjdzie jeszcze czas - pisze je.

Eden

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Pyrron View Post
    Adamo - insynuacja o honorze mi sie nie podobala ale nic nie skomentuje.
    małe nieporozumienie - miałem na mysli, ze Horda ciagle powoluje sie na swoj honor ;)

Co do kretow, niedawno mnie nim okrzyknieto. Po tym, jak przez przypadek wyslalem calego offa na wlasny cud ;d.

Szanuje G&E, bo w malej czesci czuje sie jego tworcą. Wasz zalozyciel na pewno wie co mam na mysli ;);)

Pozdrawiam najwytrwalszych ;)

Użytkownik

Założycielami G&E są Laurin i Malugi... to tak w kwestii jasności tylko, jako że chyba masz na myśli mnie... ; )

Ja nie chcę nic insynuować, ale grałem w Traviana na komputerze kupionym od Adamo x D

To chyba dobry wyraz tego, jakto przeciwne obozy w grze mało znaczą w rzeczywistości ; )

.. i nie, nie wiem co masz na myśli x D
    Bywam sklerotyczny, musisz mi wybaczyć ; P

Nowy użytkownik

Tylko dzięki uprzejmości Wiertnika zorientowaliśmy się co się święci [wielkie dzięki Wiertnik!!! gdyby nie Twoja "dyplomacja" i "długi język" dopielibyście swego] i nie "wygracie" w ten sposób.
    Quote Originally Posted by Wiertnik85 View Post
    No coz czy "dlugi jezyk" okaze sie zgubny dla mnie i moich sojusznikow niedlugo sie przekonamy.
    http://forum.travian.interia.pl/show...958#post320958

Właściwie to masz rację Tomros, powinieneś mu podziękować ;)

Użytkownik pawlas's Avatar

NO tak, tylko gdzie tu sens gdzie logika, Wiertnik zdradził sekretny plan który miał zapewnić Kartelowi wygraną, Kuar raczej już nie wygra, sojuszniczy Cud Hordy ma dużo wolnego miejsca na nowe budynki, Logermenta strata jest zbyt duża - nawet jakby miał już magazyny zbudowane. Nigdy Holmesem nie byłem wiec może mi ktoś to wyjaśnić.
    ----------dodano----------
    jak dla mnie to możemy się nawet umówić, że wspólnie budujemy któryś cud :)
    Tomros nie przesadzaj, co byśmy zrobili z naszymi hipermega offami które :p chowamy na ostatni dzwonek
    Last edited by pawlas; 09.01.2008 at 08:41:46. Reason: Sklejono wiadomości

there can be only one

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Geoglere View Post
    Założycielami G&E są Laurin i Malugi... to tak w kwestii jasności tylko, jako że chyba masz na myśli mnie... ; )

Ja nie chcę nic insynuować, ale grałem w Traviana na komputerze kupionym od Adamo x D
    ano ;d

Użytkownik

A ja chciałbym zadać pytanie co do nazwy tego tematu... Obiecujecie, że to był Wasz ostatni marsz? : D

Trochu chyba sytuacja się wymknęła spod kontroli... ale 'honor' to 'honor', czyż nie? Słowa danego dotrzymać trza! ; )

P.S. W myśl tego co wyszło z tym cudacznym Cudakiem KVLS, chyba jednak ten drugi sposób grania okazał się korzystniejszy... trzymanie się jednych i tych samych ludzi przez cały serwer, a nie fuzjowanie ; )
    Last edited by Keleos; 09.01.2008 at 10:49:05.

Użytkownik

Quote Originally Posted by Wiertnik85 View Post
    Tomros mowisz tak jakbyscie nie mieli u nas nikogo a dobrze wiemy ze tak nie jest, mowisz o wygraniu za wszelka cene, to wytlumacz po co Wam szpiedzy u nas? Skoro jestescie dobrzy, wspaniali i oczywiscie uczciwi... No coz czy "dlugi jezyk" okaze sie zgubny dla mnie i moich sojusznikow niedlugo sie przekonamy.
    Zwracam honor i chylę czoła!!!
    Specjalnie podpuściłeś Michaela (może to on się pierwszy zgłosił, a Ty wykorzystałeś sytuację), może nawet zasugerowałeś pomoc, potem "sprzedałeś" informację jednemu z naszych...
    Dzięki temu cud Edena mniej oberwał, armie które miał wysłać Kuar/Michael poszły na nasze cudy.
    My zmarnowaliśmy kilka armii żeby rozwalić Kuara. Wy zaoszczędziliście na Offach ;)
    Majstersztyk :)
    Najbardziej śmiać mi się teraz chce z Michaela, że tak dał się wpuścić w maliny.
    3 w OFF i DEF na najbardziej morderczym polski serwerze [I edycja s.2]- prawie 9 mln zabitych wrogów :)

Acee
    Niezarejestrowany

Chyba zboczylismy troche z watku..

Closed

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567