Page 1 of 23 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 221

Thread: Sytuacja na s3 - komentarze part.2

Acee
    Niezarejestrowany

Default Sytuacja na s3 - komentarze part.2

Kontynuacja poprzedniego wątku ...

Tutaj komentujemy, "obrazamy , wyzywamy", wyrazamy swoje opinie etc..

Part.1
    http://forum.travian.interia.pl/showthread.php?t=44450

Nowy użytkownik chertan's Avatar

może podam słowa-klucze: nóż, plecy, honor, rzygi, wygrany, przegrany
    reszta postów to będą wariacje z tymi słowami
    s3.pl 2nd ed. Maius - PET-Yin

Użytkownik Spredo's Avatar

Ja coś powiem,

Po pierwsze chwała Aux i PAaA i innym graczom z PET, Legio, PAv, czy Miecza którzy jedynie to czytają z politowaniem i nie wdaja sie w te "głupkowate" jałowe dyskusje

Do rzeczy. PAaA od początku wiedziało że samo serwera nie wygra. Był plan stawiania fortecy Legio-PAaA i tam właśnie osady powstały. Dlatego cud PAaA był tak słabo broniony bo nie był przygotowany od strony ekonomicznej. Ale dzięki temu że był Cała akcja PAMP skupiła się własnie na tym cudzie i Chwała Wam za to

Wiec prośba nie piszcie o tym że PAaA bedzie przegranym:P Jeżeli wygra Legio wygra i PAaA. Z dwóch powodów jeden cud miał być wspólny w założeniach na długo przed wprowadzeniem natarów a dwa za to że PAaA potrafiło wybrać sojusznika.

Możecie pisać co chcecie. Ale to miecz rozwalił koalicję PAMP. PET nigdy by nie podpisał nic z Legio-PAaA gdyby ta koalicja istniała. Dodatkowo ręczę głową że ani PAaA ani Legio nie zaatakowałoby cudu koalicjanta aby samemu wygrać tak jak to miało miejsce w przypadku Miecza (poszedł egoizm)

Powiedzmy sobie jasno Miecz chciałbyć cwany, a dopiero nie dawno sam sobie uświadomił jaki śmietnik zrobił i w jakie bagno się wpakował - Teraz jedynie robi dobrą minę do złej gry.

Legio powiem może nie najlepszy sojusz aczkolwiek i tu można się kłócić, ale napewno najmądrzejszy sojusz i potrafiący na zimno kalkulować szanse.

PET - oni przynajmniej przez cały serwer nie zadzierali nosa. Zarzucacie im podpisanie napów i sojuszy ze wszystkimi. To jest wielka sztuka, a wasze zarzuty to chyba po prostu zazdrość.

PAv - Dumny, Z przemądrzałym dowództwem które w pewnym momencie myślało że zjadło wszystkie rozumy (teraz dokładnie to samo robi MIECZ), jednak z tego co zauważyłem pomimo tego że ich tak nie lubię odnotowałem u nich w czasie tego serwera poprawę, na pewno nabrali pokory i ten "zadarty nos sie wyprostował".

MIECZ ich ostatnie zachowanie komentarze i pewność siebie , wole nie komentować. Powiem jasno uważam że mieli wielkie szanse na zwycięstwo ale bardzo szybko i umiejętnie je zmarnowali. Co mnie cieszy.

PAaA i Aux

Chyba najmniej medialne z czołówki jak o Aux (będę pisał skrótem bo nie chcę popełnić błędu a nie mogłem sie Waszej nazwy pisać nauczyc. Mam nadzieję że nie obrazicie sie za to) się jeszcze mówi o PAaA w tym temacie nie wiele słowa i dzięki im za to. Oni grają a nie tylko gadają i się kłócą jak większość na forum.

Nie znam Aux więc nie wypowiem się. O PAaA wszyscy krytykują...Jednak wystarczy porozmawiać z niektórymi z Aux aby zobaczyć jak PAaA SE, osamotnione bez niczyjego wsparcia gnębiło i nadal ale z żadka gnębi Aux. A o PAaA nic nie powiem, bo i tak wiecie swoje, a mnie Cieszy że mogłem być jego członkiem.

Dodam na koniec, że jeżeli nie powstałoby by PAaA, Chętnie wszedłbym do Legio, w ostateczności do PET, Do PAv miałem wielki szacunek ale bardzo szybko pomogli mi sie znienawidzić. A Miecz nie lubię egoizmu więc problem rozwiązany i ta zdrada

To tak jakbyście PAaA-Legio dali jednocześnie prezent urodzinowy, świąteczny imieninowy i codziennie stawiali im flaszkę. Na Miejscu PAaA-Legio każdy gracz tej koalicji powinien wysłac przynajmniej po 500 surowców każdego typu dowództwu MIECZA

Użytkownik

hahahahhahah

Oj dawno się tak nie uśmiałem :D

Ludzie jak ja to czytam po kolei i nie siedze w tym szambie po którejś stronie to jedyne sensowne posty jakie widze w "part 1" to "idź na piwo/drina"

Większości z Was przydałyby się chociaż małe wakacje od travki, zwłaszcza Punisherowi który ze swoją napinką pewnie wygrywałby zawody kulturystyczne

A odnosząc się do ogólnej sytuacji na serwerze to wielkie gratulacje dla Legio za spowodowanie obecnej sytuacji!

EDIT:
    Widziałem tam też spory kto przyczynił się do upadku Hord. Stwierdzam jako chyba już jedyny udzielający na forum członek tej społeczności że było to spowodowane bezpośrednio atakami MIECZa. Gdybyśmy walczyli tylko z PAv i AUX pewnie dalej byśmy istnieli i to z powodzeniem.

Peace % Love :)
    Last edited by wawryn; 25.01.2008 at 21:19:34.

Nowy użytkownik Sunlight's Avatar

Quote Originally Posted by Spredo View Post
    To tak jakbyście PAaA-Legio dali jednocześnie prezent urodzinowy, świąteczny imieninowy i codziennie stawiali im flaszkę. Na Miejscu PAaA-Legio każdy gracz tej koalicji powinien wysłac przynajmniej po 500 surowców każdego typu dowództwu MIECZA
    Wysyłajcie do cudu :D I wystarczy cropp, inne surowce sobie zostawcie :D

Nowy użytkownik Err's Avatar

[ironia mode on] To tutaj znów będziemy walić 24 strony zali, smutków?
    babramy się w gnoju że nie pozostaje nic jak zapisać się do Samoobrony :/ [/ironia mode off]

Wasze zdrowie panie i panowie bo ja moje piwko już sącze :)

Użytkownik

Err no to zdrówko < otwiera piwo > , zanim się wszystko skończy powiem tyle że jak na razie to Auxilia ze starej koalicji nie babrze się jeszcze w tym całym szambie, polityka to stara k...a od zalania dziejów więc wypijmy za stare dobre czasy..
    s3 v1 - krak111 "Auxilia"
    s12 v1 - A Z R A E L "PK"

s3 v3 - Imperator "P12"
    ts1 - Kwaśny "FF"

Użytkownik

Tak sobie czytam, i stwierdzam,że tu sie wiecej gada, niż działa:)

Jedni się sprzeczają z drugimi, i na odwrót. Podejdźcie na luzie do tej gry.

Nie gram na s3 i stwierdze obiektywnie: I zachowanie Miecza, i zachowanie Teraz PET(nawet bardziej, niż Miecza) było nie w porzadku.

Wypije za wasz los

PS. Móglby ktoś te raporty z ataków na cudy Miecza wrzucić do eaportów? Bo czytałem, ze byly i chaciałbym je zobaczyć;)

pozdro s3

Doświadczony użytkownik WiToLd_ad1's Avatar

teraz to będzie kącik aa :D
    "COME, YE CHILDREN, LISTEN TO ME.
    I WILL TEACH YOU:

THE FEAR OF THE LORD"

Psalm 34:11

Nowy użytkownik Sunlight's Avatar

Znajdzie się wielu chętnych to esperal się taniej kupi, bo hurtowo

Page 1 of 23 12311 ... LastLast