Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: jak NWO-SYND swoj cud budowalo :D

Nowy użytkownik blizard's Avatar

Default jak NWO-SYND swoj cud budowalo :D

a wiec tak , zaczelo sie od tego ze jakis czas temu stwierdzilem ze mam za duzo wodzow w swoich osadach , wiec postanowilem troche zmiejszyc ich ilosc :D , ale zeby bylo troche zabawnie , postanowilem ich powysylac na osady natarow ktore nie byly jeszcze w tym czasie przejete :D , los dwoch jest nieciekawy :D , ale jak zobaczylem raport z ataku trzeciego to mi troche szczena opadla :D , a szedl 38 h :

http://travilog.org.ua/pl/6309356/43...0ad9f477e58a75

okazalo sie ze wszedl zaraz po atakach czyszczacych NWO i to w najlepszym momecie bo zadowolenie bylo obnizone do 2% :D:D:D

jako ze jestem czlowiekiem ambitnym :P , postanawiam sie bronic :D:D:D , a ze mam 50 oszczepow to mam duze szanse :D , ale co widze po paru minutach dochodza posilki:

Temat:.........wsparcie spiace NWO
    Jednostki 0 0 0 0 500 0 0 0 0 0
    Wyżywienie 1000na godzinę

oczywiscie posilki od NWO :D , nie jest zle bo to od gala , wiec moje szanse wzrastaja

po paru sekundach moje szanse wzrastaja jeszcze bardziej :D

Temat: ....... wsparcie spiace NWO
    Wysłana: 24.02.08 o 05:04:35 Godz.

Jednostki 0 0 0 0 500 0 0 0 0 0 1
    Wyżywienie 1006na godzinę

mysle sobie , nie jest zle , mam 50 oszczepow , 1000 Jeździec Druidzki i bohatera na nieznanym poziomie :D:D:D

po 4 min wchodzi pierwszy atak :

http://travilog.org.ua/pl/8760374/99...6a9a3b765d075c

nie dorobilem sie jeszcze rezydencji , wiec trafia w pole :D:D:D

i kolejny atak :

http://travilog.org.ua/pl/8517490/a6...d5e51281c11659

moje sily sie kurcza , ale jeszcze sie trzymam , na szczescie kolega z NWO ktory mnie wspomogl defem jeszcze spi :D:D:D

no i kolejny atak :

http://travilog.org.ua/pl/9943951/6b...d7d1a55ad80dd4

nie wiem jak to dalej bedzie , ale odzywa sie do mnie ktos z NWO :D

czytac od dolu:

.... napisał(a):

nie wierze... czlowieku nadajesz sie do ksiegi guinessa to jest fart stulecia

powiem ci szczeze ze sam nie wiem jak to sie stalo :D , wyslalem sobie wodza w 38h podroz , bo mi byl zbedny , i tak sobie stwierdzilem ze potraktuje to jako fejk , ale sie mocno zdziwilem jak zdbaczylem efekt :D:D:D , wiem ze juz niedlugo naciesze sie ta osada , ale warto bylo , niezly fart , ale z drugiej strony to zamiast w traviana , moze powinienem grac w lotto :D:D:D

powodzenia przy przejmowaniu :P
    a wiedz ze bede sie bronil jak lwica broniaca swoje male :D:D:D

z powazaniem :

"blizard"

zazwyczaj tak jest ze jesli ktos ma farta to ktos musi miec niefarta... rownowaga jest zachowana,

wyobraz sobie ze niedlugo wczesniej, po wejsciu wszystkich moich konsuli zostalo tam 2 zadowolenia... a skad ty sie wogole tam wziales wodzem w srodku nocy na drugim koncu mapy? :|

24. II - co za niefart ... nie wierze ****** w to co sie dzieje...

czy to dotyczy mojego farta ?? :D

"24. II - co za niefart ... nie wierze ******* w to co sie dzieje..."- to jest cytat z opisu tego gracza z ktorym rozmawialem :)

wchodzi pomoc , znowu z NWO :D , tak sobie mysle ze troche nie wiem po co mi 1776 zwiadowcow :) , ale w mojej sytuacji nie bede wybrzydzal :D:D:D

Temat: 04. ...... wsparcie TEREN BUDOWY
    Wysłana: 24.02.08 o 06:18:47 Godz.

Jednostki 0 0 0 1776 0 0 0 0 0 0
    Wyżywienie 1776na godzinę

ale po chwili co widze ?? :D

http://travilog.org.ua/pl/6736161/b1...3b75809ea22a56

troche sie zdziwilem :D:D:D i nastepny:

http://travilog.org.ua/pl/9710470/20...8c9dce25b87025

czyli i zwiad sie przydal :D:D:D robi sie pozno wiec musze sie troche zdrzemnac :D , po paru godzinkach wstaje i coz widze ?? , ano dalej posiadam swoj cud :D:D:D , no to gramy dalej , w tym momecie zaczelly wplywac posilki od zaprzyjaznionych graczy z MC :D:D

i kolejny atak :

http://travilog.org.ua/pl/4613159/df...c3df14ed3f5079

a tu niespodzianeczka :

http://travilog.org.ua/pl/5231337/d6...7e397bafe7a39c

i kolejna :D:D:D :

http://travilog.org.ua/pl/3846323/14...83bb4fbfb36ff3

bylo jeszcze pare mniejszych atakow :) , bylo tez pare wiekszych , ktore niszczyly doszczetnie mojego skromnego defa :D ,

i w koncu po kilkunastu godzinach obrony :

http://travilog.org.ua/pl/1110031/39...65f57bb4ddbafd

pozdrowienia dla graczy NWO-SYND a w szczegulnosci dla gracza "ema" , bardzo fajnie sie z nim rozmawialo :)

poza tym podziekowania dla wszystkich , ktorzy mnie wspomagali swoja surka i wojem , to byla fajna zabawa :D:D:D

dzieki:

"blizard"

Komentarz supermoderatora: German Oprawca
    Uzywanie cytatow, nawet w cytach jest niezgodne z regulaminem.

Last edited by German Oprawca; 13.05.2008 at 16:25:49.

Nowy użytkownik wazz_up's Avatar

Haha to sprawiłeś niezłą niespodziankę...nwo się nie popisało w organizacji,
    Twoja akcja na długo pozostanie mi w pamięci hehehe

10/10

Użytkownik

To ja opisze sytuację z naszego punktu widzenia. Sobota wieczór - czyszczenia na natarów poszły, konsule w drodze - wchodzą około 3:30 wiec spokojnie wychodze sobie na browarki ;)

Wracam o 4 z imprezy i co widze ?! 5ciu konsuli - w tym 3ch ze stolicy z dużym świętem (ci sami którzy kiedyś zakosili 100 zadowolenia za jednym zamachem) nie zdołało przekonać Natarów żeby oddali wioche! Zostało DWA zadowolenia...

Myśle sobie niemożliwe chyba za dużo wypiłem, ale pozostali widzą to samo co ja więc jednak... siedzimy kombinujemy co zrobic z tym fantem a tu nagle ... osada w rękach MC. Szok ! Nie minęła nawet godzina od wejścia moich konsuli. Myslę - pewnie kret - ale zamienilem kilka słow z blizard'em, patrze na mape to nie kret bo kolega musial wyslac wodza duuuużo wczesniej niz ja swoich konsuli... FART STULECIA !!

No to kryzysowa sytuacja posylamy wszystko co mamy, poszedl mass zeby odwolac defa ale wlasciciel spi :( Jak sie to skonczylo sami widzicie post wyżej.

Dobra kombinujemy dalej... nie ma zadnego offa w okolicy, te ktore są już śpią... Na szczęście wpada koksik też naj... yyy tzn. nietrzezwy po imprezie, siedzimy tak w kilku niedobitków na czacie i działamy. Dochodzi godzina 5ta. Poszło 3 konsuli kamikadze i wiadomosc do wszystkich wokół zeby przeczyscili jesli jakims cudem nie śpią. Spali.

Koksik nasz bohater przesiedzial chyba do 6 zeby mogl wyslac offa. Ja poslalem jeden z konta ktory sittuje i ide spac.

Rano wstaje. Kacyka nie ma na szczecie :) Konsule do piachu. W międzyczasie okolica się obudziła, wchodzą czyszczące - nie było dużo defa, MC caly czas dosyłało ale wszytko szczesliwie, bez strat, odesłane do krainy wiecznych łowów. No i po długim marszu ze stolicy dociera nasz wybawiciel :)

http://travilog.org.ua/pl/9582875/3c...c95c3375ec40a1

Koledzy z MC w miedzyczasie próbowali tricka - zminili nazwe sojuszu na NWO CUD ale jak widac za bardzo im ten podstęp nie pomógł.

Za to żeby zrekompensować nam stracony czas wysyłają nam do cudu def i zboże. To bardzo uprzejmie z ich strony :) Dziękujemy.

ema

PS.
    Quote Originally Posted by wazz_up View Post
    Haha to sprawiłeś niezłą niespodziankę...nwo się nie popisało w organizacji,
    Twoja akcja na długo pozostanie mi w pamięci hehehe

10/10
    W pamęci pozostanie na pewno :) A co do niepopisania sie w organizacji z tym sie nie zgodzę - jak na spontaniczną akcję przeprowadzaną o 5 w nocy przez dwoch nie do konca trzeźwych gości wyszlo nam całkiem niezle Cud tylko przez 12h był w rękach MC i odbilismy go bez wiekszych strat czego nie mozna powiedziec o innym cudzie ktory wpadł w niepowołane ręce, ups... :)
    Last edited by kryty; 24.02.2008 at 17:28:32. Reason: post scriptum

Użytkownik zelazny wilk's Avatar

Oj Ema Ema,nie mogles tych kilku bronkow sobie odpuscic? :D

Nowy użytkownik blizard's Avatar

jak juz ci pisalem :D , surka i def sa za straty moralne , a uwazam ze na starcie kazdy powinien miec rowne szanse :D:D:D , a jestescie teraz "troszke opuznieni " , ale pozwole sobie przytoczys twoje slowa , i zycze wam zebyscie doszli naprawde daleko , tak gdzies do 99 lvl , powodzenia i pozdrowienia dla ciebie i reszty od was co brali udzial w akcji , powiem ci ze sprawiliscie mi nawet wiecej zadowolenia pod koniec gry niz moja dobra znajoma z NWO LDL holly lafirynda , ktora jako jedyna potrafila lapac tak pieknie moje offy :D

pozdrawiam i zycze powodzenia :

"blizard"

Użytkownik

Straty moralne ... Czlowieku dla takich chwil warto grac w traviana :D Żebyś ty widzial jaki ja szok przezyłem, i te nasze gorączkowe debaty w sztabie kryzysowym hahah no teraz to się z tego smieję ale w nocy na pewno nie bylo mi z tym do smiechu :)
    Quote Originally Posted by zelazny wilk View Post
    Oj Ema Ema,nie mogles tych kilku bronkow sobie odpuscic? :D
    Nie

Emeryt Emerytura Jeanne's Avatar

Czyste szaleństwo :D

Zdaje się że wszyscy uczestnicy tej szeroko rozumianej akcji dobrze się bawili, a to najważniejsze :)

Blizard.. Twoje szczęście jest powalające :P

i ukłon w strone Blizarda i Emy.. piękne opisy z obu stron :)

Nowy użytkownik

Za taką akcję to już bym chyba zostawiła ten cud blizardowi... ;)

Ema, na trzeźwo to byś mógł dostać zawału. ;)

Nowy użytkownik Konop971's Avatar

Świetne opisy z obu stron i naprawdę widać, że mieliście zabawę. Takie akcje pozostają w pamięci na długo :)

Nowy użytkownik

Pięknie hihihihihihiih mógłbyś mi podyktować 6 byle jakich liczb w wiadomości, poprostu tak sobie :D pięknie 10/10

Page 1 of 2 12 LastLast