Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42

Thread: filmik po zakonczeniu s7.travian.pl

Użytkownik ChefLaMerde's Avatar

Default filmik po zakonczeniu s7.travian.pl

warto obejrzec z tego wzgledu, ze padł tu rekord def'a... dowodziłem naszą frakcją i dzięki wysiłkowi moich ludzi jestem dumny z owoców roku gry... filmik ten zrobiłem aby im podziękować

CuD GoT

miłego ogladania

Nowy użytkownik ZioomeQ's Avatar

Pomysł baaardzo fajny.
    Dużo dobrych raportów i wogóle...
    ale wszystko to jest takie troche nieczytelne, zamazane w niektórych momentach i trochę za szybko leci.
    Ale może być (7,5/10)

REP mile widziany :)

jeszcze dorzucę link do paczki userbarów mojej roboty

userbary
    wiekszość z nich jest na s7.travian.pl ale nie tylko

dodam jeszcze, że nie przyjmuję zamówień na userbary, sygnatury, avatary itd... mam pracę, rodzinę, nałogi, mistrzostwa europy i wogóle nie jestem grafikiem :)

i pozwolę sobie polecić wątek z naszego forum na s7
    http://forum.travian.pl/showthread.php?t=57731
    niedługo prawdopodobnie przestanie istnieć :(
    ale puki co jest tam sporo twórczości graczy z naszego serwera
    Last edited by ChefLaMerde; 14.06.2008 at 08:12:19.

Doświadczony użytkownik Kocur's Avatar

Przenoszę do tawerny s7.

Deff budzi szacunek, ale teraz tylko czekać, aż padną kolejne rekordy :)

W jakim programie robiłeś filmik?

Adobe Premiere Pro 7.0

Nowy użytkownik

tyle czasu film komponował Chef...i nic..nuda, flaki z olejem, nawet muzyka na poczatku pasująca do tematu potem robi się strasznie denna i nudnawa. szkoda byłoby nawet posta na to marne dzieło (i nie mówie o jakości- nie każdy jest grafikiem), gdyby nie pare manipulacji i kłamstw tam zamieszczonych:

- Chef pisze "my bylismy tu" pokazując budowe cudu GOT i kontynuujesz "kiedy inni tracili czas swój i swoich ludzi"- tu rzut oka na forum i wypowiedzi Kruków. pytanie dnia- od kiedy to pisanie na forum oznacza zaniedbywanie obowiązków na Travianie ??? czy te pół godziny na forum głównym było stratą nie odrobienia??? normalnie Chef- logika 4-o latka....a może to możliwości intelektualne 4o latka...trudno ocenic...

- ale sam fakt niskiego poziomu intelektualnego wypowiedzi to jeszcze nic, dalej Chef idzie na całośc. wyobraźcie sobie , że dla zobrazowania naszego tracenia czasu na forum w czasie gdy GOt budowało cud Chef przytacza moją wypowiedź... którą napisałem juz dawno po zakończeniu serwera!! http://forum.travian.pl/showthread.p...071#post469071 manipulacja, manipulacja...żałosne gierki najbardziej żałosnej postaci s.7 .wstyd i hańba Chef.

- czy to koniec haniebnego manipulacyjnego procederu żałosnego wodza GOT? niestety nie...dalej jest piekny zoom na słowo "xxx"- też cytat ze mnie. niezły przykład chamstwa i braku kultury oponentów- nieprawdaż? gdyby nie to , że to był fragment dowcipu , który pozwoliłem sobie zacytowac na forum. że cytat jest juz z okresu po zakończeniu walki na s.7 chyba dodawac nie musze- jeśli ktos śledzi, żałosne wypowiedzi kreatury zwanej Chefem wie, że nie mógł sie oprze pokusie kolejnej manipulacji. moja wypowiedz jest pod tym samym linkiem co powyzszy cytat http://forum.travian.pl/showthread.p...071#post469071 tyle, że zamiast słowa xxx" stalin mówi "nie dam" - rezultat edycji moderatora. oto dowcip w pełnej krasie (z niego cytat wyciął Chef): był taki żart- reklama dobroci Stalina. stoi Stalin , podbiega mała dziewczynka, mówi: "wujku stalinie - daj cukierka...". Stalin do niej: "xxx ". po chwili pojawia się baner końcowy z napisem: "A mógł zabic..". także nawet żart jest dobra okazją do kłamliwego ataku na przeciwnika...i to ze strony kogoś kto tyle pisał o sportowej grze i szacunku dla przeciwnika (nie wroga!). drugiego tak zakłamanego i obłudnego oszczercy jak Chef na tym serwerze nie ma.

- warto tez zerknąc na kontekst dalszego cytatu w którym rzekomo przyznaje, ze nie potrafimy sie pogodzic z porażką . tu pełna wypowiedź: http://forum.travian.pl/showthread.p...071#post469071 jak widac kolejny raz żałosny Chef pokazuje jakim jest kłamcą i zerem.

- błazen Chef cytuje tez Aluske- z cytatu wynika, ze jej zdaniem Ravens wygra serwer.... no rzeczywiście cos niezwykłego znalazł nam Chef o umysle 4o latka...gracz który napisał, że jego koalicja wygra- sensacja na miare serwera... zapewne pozostałe setki graczy tak nie myslały, nie miały nadziei na sukces...

- mógłbym sie pastwic nad sensem i logicznościa dalszych stwierdzeń chefa, typu "w odróznieniu od przeciwnika my swoje sukcesy budowaliśmy przez cały czas trwania gry" , "odebrac szanse na cud w odpowiednim czasie, kiedy jest go coraz mniej" . albo zrywac boki nad propagandowym pianiem w stylu " czekac na cud nie wolno trzeba go samemu osiagnąc" .... ale pominę to milczeniem, nie kopie sie leżącego. nawet jesli skamli i gryzie po kostkach.

- jedynym plusem mogłyby byc raporty z ataków - dobrze skomentowane z dynamiczną muzyka mogłyby robic fajną atmosfere z obrony twierdzy. zamiast defilady offów dostajemy po prostu mase raportów o zbyt krótkim czasie wyświetlania- a nie kazdy ma ochote na klikanie 100 razy pouse/play...porażka...

- całośc widzę tak- zamiast filmu podsumowującego budowe cudu dostajemy żałosny, zmanipulowany filmik propagandowy żałosnego rezysera/ zera.

Komentarz moderatora: klakierus
    Wycięto treści wulgarne
    Last edited by Kocur; 14.06.2008 at 17:26:16.
    think twice man, think twice :D

Nowy użytkownik

On zero,a jak określisz,siebie,karakalke czy aluske?Jeśli chef zerem i reszta got,to kim Ty sie .....mienisz,bo jedynie co sie nasuwa logicznie,że wy jesteście zerami do potęgi.PS.Za filmik sie mówi dziekuje,a nie sie jeszcze bezczelnie narzeka.

Użytkownik

znajmrodzka - określ najpierw swój poziom skoro piszesz tu za plecami ludzi których pomawiasz.
    Serwery na których aktualnie gram :
    S5.pl - Kodak

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by znajmrodzka View Post
    Za filmik sie mówi dziekuje,a nie sie jeszcze bezczelnie narzeka.
    Pomysł filmiku fajny (nie wiem tylko po co te wcinki z forum głównego - miała być budowa i obrona cudu) ale samo wykonie nie najlepsze. Ja wiem że nie każdy jest specem i grafikiem, ale oczopląsu można dostać jak te raporty tak skaczą jak oszalałe i w dodatku są rozpikselowane.
    Jak widzę nie potraficie znieść krytyki - jakakolwiek by ona nie była.

PS: Zero do potęgi to chyba też zero :P więc nie widzę jakiejś wielkiej różnicy

Nowy użytkownik

Czekałem na ten film po obejrzeniu poprzedniego z akcji GOT. Prawem wygranego jest pochwalić się sukcesem i opowiedzieć jak go osiągnął. Got zasługuje na pochwałę za doskonałą politykę i waleczność. Obserwowałem jak budowali swoje imperium i muszę pochwalić to, że walczyli sojuszami pogranicznymi budując silne centrum. Film jest ciekawy, lecz mało czytelny. Muzyka bardzo dobrze dobrana i podkreśla dramaturgię. Nie spodobał mi się zwrot, że przeciwnicy nie wyciągnęli wniosków lub coś w tym rodzaju i dalej możemy bserwować raporty z większych lub mniejszych wtop atakujących. To wrzucenie wszystkich przeciwników do jednego worka uważam za krzywdzące i zwycięzca nie powinien się podpierać takimi sformułowaniami. Osobiście nie uważam swojego uderzenia za głupie i niepotrzebne, nawet jeśli okazało się, że już niewiele dało. http://s7.travian.pl/berichte.php?id=42239966.

pozdrawiam Wygranych i jeszcze raz gratuluję

Tomasz - Fast123_

Page 1 of 5 123 ... LastLast