Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Pozdrowienia i do zobaczenia!

Nowy użytkownik Marcus Severus's Avatar

Default Pozdrowienia i do zobaczenia!

Pozdrawiam wszystkich nałogowych travianowców.
    Od ponad 4 tygodni nie zaglądałem na forum bo czas nie pozwalał. A przy okazji na dobre uwolniłem się od tego bagna i stąpam po dużo twardszym gruncie. Wspaniale wakacje - co prawda ogromnie dużo pracy - ale i tak zawsze znajdzie się czas na zwiedzanie nowych zakątków świata...
    To daje dużo więcej satysfakcji i przyjemności niż wegetacja przed komputerem. Tymczasem trochę ciekawych rzeczy się wydarzyło w travie :)

Gra skończyła się o wiele przedwcześnie ale przyznam szczerze że gdyby potrwała kilka dni dłużej to nie miałbym już czasu na grę i ktoś inny rzutem na taśmę musiałby prowadzić Ravens do końca.
    Tymczasem w to piękne upalne południe rzućmy okiem i zobaczmy co w travie piszczy...

Do wszystkich którzy są śmieszni, lubią bywać śmieszni i tych co się notorycznie ośmieszają:
    Doprawdy śmieszni jesteście do łez

Ktoś nawet założył temat w tytule którego jak domniemam miał być chyba mój nick - ale nawet po ludzku nie potrafił tego przeliterować i napisać . Aczkolwiek czuję się zaszczycony - nie sądziłem że jestem aż tak ważną osobistością że specjalny wątek ku czci mojej osoby powstanie na forum :)

Jakaś inna mało poważna osoba pisze:
    "Każda sprawa sądowa polega NIE na udowadnianiu przez oskarżonego (...)" i tam potem jakaś aluzja do mojej osoby byle dowalić mimo że mnie od kilku tygodni nie było na forum - żal dalej cytować a więc...
    Tylko krótko sprostuję poruszoną kwestię... - właśnie po to się studiuje prawo żeby takich bzdur nie pisać i ewentualnie wyprowadzić innych z błędu. Proponuję poczytać w doktrynie na temat "ciężaru dowodu" - w zależności od charakteru postępowania oraz sprawy będącej przedmiotem postępowania raz ciężar dowodu leży w rękach strony inicjującej postępowanie (powód, oskarżyciel) a często spoczywa też w rękach osoby będącą bierną stroną postępowania (pozwany, oskarżony, obwiniony, podejrzany itp.) - to tak w ramach ciekawostki żeby czytelnicy sobie głupot nie przyswajali.

Zresztą po co dalej odnosić się do tych bzdur co tu wypisujecie... W każdym wątku tradycyjnie jakieś docinki pod moim adresem. Spytam: Że też Wam się chce? Tyle czasu minęło a Wam się dalej chce - gratuluję wytrwałości i życzę dalszego trwania w tej paranoi. A ja mówię - dosyć!!! Zabierałem głos zawsze tylko i wyłącznie w kwestiach merytorycznych i niech tak zostanie.

Poniżej moja odpowiedź na Wasze pytania dotyczące mojego powrotu:
    Dlatego odniosę się teraz do zapytań wszystkich osób, których zżera ciekawość czy wrócę na s7 po restarcie...
    Co ciekawe oprócz wielu sojuszników to samo pytanie zadała mi nawet jedna osoba z przeciwnego obozu, która chciałaby się zrewanżować... - ja bym raczej proponował walkę pod jednym sztandarem bo wyeliminowanie tego gracza z gry (przy okazji pozdrawiam serdecznie) łączyło się z dużym podziwem dla fantastycznej nieraz obrony.

Niestety gdy serwer ruszy od nowa nadal będę za oceanem i na 100% nie będę grać w traviana. Czas mi na to nie pozwoli... To tyle jeśli chodzi o s7...
    A jak z pozostałymi serwerami? Ktoś gdzieś pisał że pewnie jeszcze kiedyś zagram i zrobię to pod innym nickiem... Nie! - teraz żal by było nick zmieniać... - przecież "karakalla" to już wyrobiona marka - budzi respekt, strach, niechęć, zazdrość, szacunek, wrogość, miłość, nienawiść, podziw, zdumienie itd. itp...

Podsumowując :)
    Nie było mnie prawie miesiąc czasu a tu się okazuje że zaocznie zostałem wybrany gwiazdą serwera :) W sumie świadczy to chyba o jednym - o nieprzeciętnej osobowości, wielkiej charyzmie i tym że w całej mojej skromności niespodziewanie wynieśliście mnie na podium gdzie zajmuję jedno z najwyższych miejsc w rankingu najbardziej znanych postaci traviana :)

No cóż - pozostaje powtórzyć słowa Portugalczyka Cristiano Ronaldo - "nie musicie mi mówić że jestem najlepszy - jak i tak mam tego świadomość" :)

Do zobaczenia pod tym samym nickiem

Karakalla (4.IV.188 n.e. - 8.IV.217 n.e.)

Użytkownik maestropl's Avatar

Jaka skromność z ciebie bije.... Charyzma.... phi!

Użytkownik Kamil7's Avatar

skromny jestes....
    ! ! ! STOP żebraniu o repa ! ! !

Nowy użytkownik

chcialo ci sie tyle pisac???

Nowy użytkownik maciora42's Avatar

Po co to pisałeś???

Użytkownik

E tam czepiacie się, chłopak jest zabawny jak zwykle :)

Na swój sposób nawet go polubiłem - nikt mnie tak nie bawił i nawet teraz bawi jak Szanowny Karkalla :)

Pozdrówka serdeczne - Panie prawniku :)

PS. Jak tam pozew przeciw Travian GMBH? Odzyskaliście swoje 80.000 złotych wydane na złote monetki? ;)

PS2. Ja prawnikiem nie jestem, ale zgadzam się z Tobą że czasami trzeba udowadniać że jest się niewinnym - szczególnie jeśli dowody świadczą przeciw Tobie - natomiast ciągle zapominasz, że nawet w takiej sytuacji, póki nie zapadnie wyrok nie można kogoś nazwać mordercą, gwałcicielem czy oszustem :)

Jak nie ma wyroku - to gość jest dalej zwykłym kowalskim - co najwyżej podejrzanym o popełnienie tej czy innej zbrodni przez cały okres trwania rozprawy :) Ot tak na marginesie panie prawnik zza wielkiej wody :)

PS3. A jak to jest w przypadku gdy komuś zarzucasz publicznie oszustwa bez wyroku sądu? Czy to aby nie pomówienie? No chyba że za wielką wodą panują inne normy prawne :P
    Last edited by evix; 28.06.2008 at 00:50:21.

Użytkownik ChefLaMerde's Avatar

tam się jeszcze bardzie na to prawo wyostrzyło... tam złapany na gorącym uczynku gwałciciel nie może być skuty jeżeli nie stawia oporu... do uprawomocnienia wyroku jest poprostu obywatelem.. więc określanie wygranych jako osztów w zmowie z administracją gry jest jest moim zdaniem, nie tyle wykroczeniem... bo ja pozywać nikogo nie zamierzam, mi nikt nie ubliżył :) nie był w stanie... lecz wydaje mi się to trochę niesmaczne

Polska nie wyszła nawet z grupy bo grała kijowo i było to widać... a wszyscy obwiniają Howarda Webba o niesłusznie podyktowanego karnego... bez tego karnego i tak byśmy z tej grupy nie wyszli bo poprostu graliśmy BEZNADZIEJNIE... i tutaj drobna aluzja i to adresowana :)

a co do
    przecież "karakalla" to już wyrobiona marka - budzi respekt, strach, niechęć, zazdrość, szacunek, wrogość, miłość, nienawiść, podziw, zdumienie itd. itp...
    No cóż - pozostaje powtórzyć słowa Portugalczyka Cristiano Ronaldo - "nie musicie mi mówić że jestem najlepszy - jak i tak mam tego świadomość" :)
    nie lepiej napisać, że się dawało dużo z siebie, żeby wygrać... ale nie wyszło? że się robiło więcej niż reszta swoich ludzi, ale zabrakło szczęścia? dalej trzeba robić z siebie świetnego gracza, który nie zaprzepaścił szansę swoich 800 graczy, których reprezentował tylko dlatego, że nie wiedział, że w osadzie Natarów wszystko się buduje dwa razy szybciej...

markę napewno masz wyrobioną, to nie pozostawia wątpliwości... ale spuść z siebie trochę powietrza człowieku.. bo mam wrażenie że jak się golisz codziennie powtarzasz sobie: "jestem człowiekiem sukcesu, zdecydowanym i przystojnym" żeby dodać sobie animuszu... a w gruncie rzeczy, mówiąc do siebie zapominasz o tym, że mama mówiła "nie rozmawiaj z nieznajomymi"

Użytkownik

Ktoś nawet założył temat w tytule którego jak domniemam miał być chyba mój nick - ale nawet po ludzku nie potrafił tego przeliterować i napisać . Aczkolwiek czuję się zaszczycony - nie sądziłem że jestem aż tak ważną osobistością że specjalny wątek ku czci mojej osoby powstanie na forum :)
    Ta osoba, ktora zalozyla ten watek nie byla przypadkiem z Twojej koalicji?

Ja Tobie zycze sukcesow i powodzenia, bez zadnej sciemy i zlosliwosci - serio :)
    Pozdrawiam.

Użytkownik

To prawda że jedną z nielicznych osób które na tym serwerze szczerze nie cierpiałem był właśnie kararakalla. Więc niewiątpliwie się wyróżnił. Swoją niekompencją prawną gdy pisał, że jest prawnikiem z doświadczeniem. Atakami na Travian GMBH i naszą koalicję osakrżajać nas o oszustwa i łamanie regulaminu podczas gdy sam ewidentnie go łamał. Takiej "marki" naprawdę nie zapomnę. DZiękuję wszystim za wspólną grę na tym serwerze. Poza wyjątkiem było naprawdę miło z wami grać.

Użytkownik

Niestety powim tak- z graczami GoT miałem z reguły odmienne spojrzenie na wiele tematów, ale na Twój Karakalla mam cały czas jedno i to samo...

Żal mi Cię i tyle, bo nawet na prowokatora się nie nadajesz, a jeśli myślisz co napisałeś, tym bardziej należy Ci się współczucie.

Page 1 of 2 12 LastLast