Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 115

Thread: Sytuacja polityczna na s2.

Nowy użytkownik

właśnie to dla mnie jest wręcz śmieszne, że już teraz tworzą się koalicje pod CUD... :/ dobrowolnie odmawiamy sobie całej esencji tej gry, moim zdaniem to bez sensu...

Użytkownik

Dla mnie śmieszne a raczej smutne jest to 7195 (liczba graczy )
    Widziałem dużo więcej ludzi na serwach po wybudowaniu cudu.
    A jak przyjrzymy się szczegółom
    I zejdziemy w rankingu powiedzmy do 2000. pozycji i mamy XXXX 494 1

To powiedzmy mamy 2000graczy podzielić na 4 ćwiartki 500 osób od tego trzeba bezie odliczyć ludzi którzy z przyczyn czasowych zrezygnują do końca serwera z własnej woli i ci przymuszeni do tego to , ciekaw jestem czy zostanie w ćwiartce 200 graczy na koniec.

Jak dla mnie administracja traviana stanowczo przesadziła z ilością serwerów (12) przez to ( i nie tylko)
    spadła liczba graczy na poszczególnych serwach a tym samym sama ciekawość rozgrywek straciła bardzo dużo
    Bo przyznacie ze inaczej sie gra na serwach gdzie gra 25.000 graczy a niz na 10.000
    Last edited by michael18; 27.07.2008 at 13:10:57.

Nowy użytkownik freemason's Avatar

Jeśli chodzi o popularność Traviana w Polsce - odsyłam do mojej wypowiedzi sprzed miesiąca:

http://forum.travian.pl/showthread.p...332#post483332

W ostatnim czasie rynek zaczął się zapełniać coraz to nowymi grami online podobnymi do Traviana, oferującymi często znacznie więcej możliwości i ciekawszą rozgrywkę. Administracja powinna przemyśleć zmieniające się otoczenie i podjąć zdecydowane kroki celem przyciągnięcia nowych i - przede wszystkim - zatrzymania obecnych graczy, inaczej Travian straci swoje miejsce na rynku pozostając zwykłą gierką o przeciętnej popularności, a 7k graczy na serwerze to będzie powód do radości.

Użytkownik lord maniana's Avatar

Quote Originally Posted by German Oprawca View Post
    Quote Originally Posted by pasiasty Łowca View Post
    Hej hej nie generalizujcie
    wypraszam sobie ja nie simuję...
    w falangi walę
    No widzę właśnie. Cieńko tam z nami przędziesz, co? :)
    ----------dodano----------
    Niedługo może wpadniemy, jak znajdziemy troche czasu.
    Germanie.... Podobno nie grasz na tym serwerze... Tak przynajmniej kiedyś twierdziłeś
    Last edited by lord maniana; 27.07.2008 at 18:34:00. Reason: Sklejono wiadomości

German Oprawca
    Niezarejestrowany

Quote Originally Posted by lord maniana View Post
    Hej hej nie generalizujcie
    wypraszam sobie ja nie simuję...
    w falangi walę
    No widzę właśnie. Cieńko tam z nami przędziesz, co? :)
    ----------dodano----------
    Niedługo może wpadniemy, jak znajdziemy troche czasu.
    Germanie.... Podobno nie grasz na tym serwerze... Tak przynajmniej kiedyś twierdziłeś
    Bo wtedy nie grałem. Ale kiedy zostałem Multihunterem, to wróciłem do zespołu jako supermoderator, a przy okazji do gry.

Michael ma racje. Serverów jest stanowczo za dużo. Na początku było sporo graczy, teraz, tak jak każda gra, powoli się wypala.

Według mnie światy 10-12 po restarcie nie powinny być tworzone.

Użytkownik AlexDarkUK's Avatar

4 światy plus jeden classic plus jeden speed = łącznie 6 serwerów - to chyba wystarczy? Nie kumam po co tworzyć więcej? Zobaczcie na zagraniczne ...

Więcej serwerów od PL mają tylko Czechy, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie (tam chyba każdy szejk ma własny serwer )

German Oprawca
    Niezarejestrowany

Na początku zapowiadało się na sporo graczy.

Troche mnie martwi tak niska frekwencja na s2.

Nowy użytkownik

właśnie, odnosząc się do wypowiedzi freemasona -
    czemu nie napisze się jasno w tym regulaminie o warunkach pozyskiwania monet z reflinków, tylko zostają takie niedopowiedzenia?
    przecież nawet jak się napisze do Niemiec, gdzie jest główna siedziba gry, to oni powinni bez problemu zatwierdzic tą zmianę - kosmetyczną - bo ciężko ją inaczej nazwac...więc chyba nei ma problemu?
    proszę kogoś kto się tym zajmuje o wytłumaczenie nam tego, bo inaczej "czarna wizja" freemasona pod tytułem: niedopowiedzenie w regulaminie, wykorzystujesz je, zyskujesz ileś tam monet, masz 10. osad - płac! bo Ci blokniemy konto.
    Nie lepiej na wstępie, jak ktoś ma 1 osadę a nie 10 i nie poświęcił już dla gry kupę czasu, nerwów, może i pieniadze powiedziec stanowczo NIE rob tego bo NA PEWNO dostaniesz bloka niz mowic a moze tego nie rob to byc moze uda ci sie ale moze nie a zm do wziecia jest duzo a raczej na pewno ci sie uda itd. podpuszczanie graczy, wsrod ktorych jest zapewne wielu, co powie PRZECIEZ MOGE PRZECIEZ NIE LAMIE REGULAMINU, NO BO JAK MI UDOWODNICIE ZE LAMIE

no i sie dzieja takie wlasnie jaja

sorki za brak polskich znakow pod koniec, ale cos mi sie klawiatura popsula
    Last edited by pasiasty Łowca; 27.07.2008 at 20:32:15.

Użytkownik lord maniana's Avatar

niska frekwencja spowodowana jest też aktywnością starych doświadczonych "farmerów" i nawet nowy samouczek tego nie zmieni. Nowi gracze mają małe szanse przetrwania.

German Oprawca
    Niezarejestrowany

właśnie, odnosząc się do wypowiedzi freemasona -
    czemu nie napisze się jasno w tym regulaminie o warunkach pozyskiwania monet z reflinków, tylko zostają takie niedopowiedzenia?
    przecież nawet jak się napisze do Niemiec, gdzie jest główna siedziba gry, to oni powinni bez problemu zatwierdzic tą zmianę - kosmetyczną - bo ciężko ją inaczej nazwac...więc chyba nei ma problemu?
    proszę kogoś kto się tym zajmuje o wytłumaczenie nam tego, bo inaczej "czarna wizja" freemasona pod tytułem: niedopowiedzenie w regulaminie, wykorzystujesz je, zyskujesz ileś tam monet, masz 10. osad - płac! bo Ci blokniemy konto.
    Nie lepiej na wstępie, jak ktoś ma 1 osadę a nie 10 i nie poświęcił już dla gry kupę czasu, nerwów, może i pieniadze powiedziec stanowczo NIE rob tego bo NA PEWNO dostaniesz bloka niz mowic a moze tego nie rob to byc moze uda ci sie ale moze nie a zm do wziecia jest duzo a raczej na pewno ci sie uda itd. podpuszczanie graczy, wsrod ktorych jest zapewne wielu, co powie PRZECIEZ MOGE PRZECIEZ NIE LAMIE REGULAMINU, NO BO JAK MI UDOWODNICIE ZE LAMIE

no i sie dzieja takie wlasnie jaja

sorki za brak polskich znakow pod koniec, ale cos mi sie klawiatura popsula
    I ja za tym jestem. Lecz jak wiesz biurokracja to kiepska sprawa. Nic łatwo nie przychodzi. Nasz admin już od dawna o to postuluje.

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast