Results 1 to 10 of 10

Thread: złote monety na s9

Zbanowany bomber154's Avatar

Icon2 złote monety na s9

Troche to dziwne ale smutne s9 skonczył sie i niestety ale niemogę przelać swoich monet na inny serwer niewiem czemu

Odrazu zastrzegam ze te monety sam za swoje pieniądze (sms) kupiłem

Emeryt Emerytura gris's Avatar

Monety możesz przenieść tylko wtedy jak skasuje się konto. Jeżeli nie zrestartował się jeszcze serwer, a Twoje konto istnieje pomimo wybudowania cudu nie dostaniesz na maila linku do przeniesienia monet. Albo sam skasuj konto (72) albo poczekaj aż zrobi to system.

W razie gdybyś wraz nie otrzymał maila pisz na adres:
    plus@travian.pl, podając nazwę skasowanego konta i świat, na którym ono było.

Zbanowany bomber154's Avatar

ale mogę coś napisac kilka osób z mojego sojuszu podostawało wiadomości na priv w grze i z tamtąd mogli poprzesyłać monety odrazu a na poczcie nic :/
    ----------dodano----------
    a konta nie moge usunąc bo jak wiadomo ekipa travian zablokowała cały serwer teraz jak to zwykle bywa po zakonczeniu serwera
    Last edited by bomber154; 29.09.2008 at 16:11:38. Reason: Sklejono wiadomości

Nowy użytkownik

ja to samo miałem na speedzie i straciłem 20 monet :( szkoda ale nie beczę bo ich nie kupowałem :)

Emeryt Emerytura mateusz2813's Avatar

Napisz na plus@travian.pl

Emeryt Emerytura asmo's Avatar

Quote Originally Posted by gris View Post
    Monety możesz przenieść tylko wtedy jak skasuje się konto. Jeżeli nie zrestartował się jeszcze serwer, a Twoje konto istnieje pomimo wybudowania cudu nie dostaniesz na maila linku do przeniesienia monet. Albo sam skasuj konto (72) albo poczekaj aż zrobi to system.
    No tak, wiedzy o mechanizmach gry wymaga się tylko od graczy, od TT niekoniecznie;)

Oczywiście, że można przenieść monety. Po zakończeniu serwera, przed restartem, i bez żadnej kasacji konta. Wyjątkowym przypadkiem jest właśnie ten opisany przez gracza - gdy z powodu buga się nie da.

s9.pl 1st ed. - Morangias - NCNS + PiB -> 5517
    ss.pl 6th ed. - Daiquiri - NCNS
    My game is fair play, i beat you anyway.

Jak kończyłam speed to link dostałam dopiero po restarcie serwera. Miało to miejsce 2 razy więc odpisałam z własnego doświadczenia.

Najważniejsze jednak napisać na maila jeżeli ma się jakiekolwiek wątpliwości.

Emeryt Emerytura mateusz2813's Avatar

Temat zamykam.

Podsumowanie tematu: proszę napisać na plus@travian.pl

Froz Community Manager Agi22's Avatar

1. Kont na zakończonych światach nie da się skasować.

2. Wiadomości z linkami wysyłane są automatycznie, na konto w grze i na adres mailowy, na który było zarejestrowane konto. Wiadomość w grze najlepiej od razu skasować, a link zapisać w bezpiecznym miejscu. Były już przypadki kradzieży monet przez sitterów bądź inne osoby, które dostały się na konto.

3. Można przenieść tylko niewykorzystane, zakupione monety. Nie można przenieść monet bonusowych.

4. Link pozwalający na przeniesienie monet nie traci ważności. Można poczekać do restartu serwera, monet się nie utraci.

5. W wypadku jakichkolwiek problemów można napisać na adres: plus@travian.pl.

Hmm.. Przepraszam graczy, których wprowadziłam w błąd. Nie było to specjalnie. Jeszcze raz przepraszam.