Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Legion Dziekuje :)

Nowy u篡tkownik

Default Legion Dziekuje :)

No coz nie ma co owijac w bawelne dla mnie s10 juz sie skonczylo - ostatnie 2 ataki wylaczyly mnie juz calkowicie z gry - Gratuluje :) ( o raportach za chwile )

Chialem wiec, kozystajac z mojego odejscia na travianowa emeryture z這zyc podziekowania sojuszom: Gwardii, Legionowi,Pez Alfie,SGN-FWS,Legionikowi za wspolne starania i pomoc w budowaniu i bronieinu cudu z mojego konta - Bez waszej pomocy nie doszlibysmy nawet tu gdzie jestesmy :)

Szczegolne podziekowania dla odlamu LegioNN to wy przyjeliscie najciezsze uderzneie chroniac inne dolamy walczac czasem z 5 sojuszami na raz
    Borgo,Ador,Jasz i inni jestescie wielcy Wam skaldam pelen szacunek

Szczegolnie rowniez dziekuje kolegom z Gwardii za wspolny rok dzialan - nasza kolaicja trwala bodajze od 2 tyg serwera - ciesze sie, ze razem spedzilismy tyle milych chwil i zawiazalo sie wiele przyjazni - dla mnie i dl;a wielu tak jestescie najlepsze lamy pod sloncem :) to zaszczyt byl grac z Wami :)

Dziekuje tez wszystkim osobom ktore mnie wspieraly w czasie ostatnich 2 miesiecy - zaczne moze od osoby ktorej nie ma juz nami Borze - dzieki ktorej wogole prawdopodobnie Legion, by nie zaczal budowac cudu -

serdecznie dziekuje Legionistom bezposrednio lub posrednio pracujacym na cudzie
    Dorotce (tobie sie nalezy medal ) ,Matygowi1111,Borgo,Raczkowi,Olofkowi,Sebie 72, Argademonowi,Mickeydemarco, Scyzorykowi,Borze, Bromarowi.pl, G這dzilli, Eses, Andre68, Aqua11,Blanes,Malice i wielu wielu innym jak kogos pominalem przepraszam to dodam :)

Dziekuje rowniez zaprzyjaznionym ludziom z innych sojuszy z ktorymi Kloszardowi,Mattiemu,Doni,obu Wojtkom; 333 i Moryniowi ,Ballowi,Pendkowi , Jerzykowi1970 - tez jak kogos pominalem przepraszam

Gratuluje rowniesz przydszlemu zwyciezcy s10 podejrzewam ze koniec serwera nastapi jutro o 19 :) - naprawde na to miano ciezko zapracowal, moje szczere wyrazy szacunku i gratulacje

Dziekuje rowniez wszystkim przeciwnikiem z Antykolaicji FFV- Intifadzie za szczegolnie emocjonujace ostatnie chwile - miec takich przeciwnikow to naprawdze wielka przyjemnosc i niezapomniane chwile -dziekuje Wam jeszce raz za wspolna gre

mysle ze na koniec dam te 2 raporty
    ktore przesadzily o wyeliminowaniu mnie z gry

(sorki z ez traviloga ale moj ulubiony program do zamieszczania raportow nie dziala a nie chce mi sie babrac w czym innym - jak juz zacznie dzialac to zminie na screeny)

http://travilog.org.ua/pl/7918232/a5898550716ae5ff7a3f2bb2cc70eecf

oraz

http://travilog.org.ua/pl/4408484/7a242de5e9ccad2c848348ac95fde835

gratuluje pieknych offow :)

Dziekuje jeszcze raz wszystkim sojuznikom przeciwnikowm i zycze udanych sukcesow na innych serwerach pozdrawiam

Tomek :)

Nowy u篡tkownik

Mi這 by這 mi gra z takim przeciwnikiem. Siln r瘯 dowodzi貫 Legionem i walczy貫 do ko鎍a
    zaszczytem by這 walczy przeciwko wam
    Ps mam nadzieje 瞠 nie kasujesz konta, i zaczekasz do ko鎍a
    Pozdrawiam Loki00 :)
    Loki00 :)

Nowy u篡tkownik UsP's Avatar

ζdne wojsko
    Gsyby kole nie mia tyle katapult czy tam czego... to by pewnie jeszcze gra
    Niez豉 Armia ;]

Nowy u篡tkownik

Dzi瘯ujemy Legionowi za wsp鏊n gr. A tobie Basowy za wysi貫k i czas jaki po鈍i璚i貫 na budowanie cudu. Wiemy ile to kosztuje czasu.
    -----------------------

...::: Walter s3.pl - Proud member of PAv!! :::...

Nowy u篡tkownik mumka2's Avatar

Default Wielkie dzieki

Ja rowniez dziekuje za wspaniala gre ,i naprawde swietna organicacje
    Ludzie s10 to byl moj pierwszy serwer i az sie lezka w oku kreci ze to koniec.
    Basowy nie wazne ze tak wyszlo liczy sie walka do konca i tak jestes 鈍ietny !!!

Pozdrawiam
    Ma貪orzata

Nowy u篡tkownik

NO C荅 PISA ? DZIEKI ZA GR WSZYSTKIM SOJUSZNIKOM I PRZECIWNIKOM /NAJWI犴EJ ZAWDZI犴ZAM SZEFOWI - BASOWY / .............
    ARGADEMON
    GRZEGORZ
    Last edited by grzegorz s; 27.11.2008 at 19:13:23.

Nowy u篡tkownik

a ja tez dziekuje ;-)
    moze jeszcze jakis grom spadnie na czo堯wke i da sie t Gize doci庵n望 do setki ? ;-)

Pawe.
    LegioNN
    Last edited by pirx001; 27.11.2008 at 20:35:27.

Do鈍iadczony u篡tkownik Kloszard's Avatar

W imieniu Gwardii dziekuje Legionistom za wspolna gre od poczatku do konca. Naprawde, takich sojusznikow nie spotyka sie co dzien.

Emeryt Emerytura Ed3k's Avatar

Stworzyli鄉y naprawd zgran koalicje, raz bywa這 lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu ;)

Szacunek Legion, szacunek Basowy.

Nowy u篡tkownik borgo's Avatar

Dziekuje Wszystkim Legionistom za wspolna gre, moze innym razem uda nam sie wygrac ale i tak zabawa byla super. Najwieksze jednak podziekowania kieruje do Basowego za caly trud jaki wlozyl w prowadzenie Legionow.
    YATAMAN

Page 1 of 2 12 LastLast