Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 66 of 66

Thread: Dekonspiracja kretow na s10

Nowy użytkownik

Quote Originally Posted by Wojtek3333 View Post
    To jak to było z tymi offami Fenicji walącymi w cud FFV ?
    Teraz już jerry możesz się przyznać
    Cześć Wojtek.Nie chcę tego wywlekać na forum ale jak chcesz to dam Ci na priv jak czołowy napastnik Gwardii Pan B. podaje się za właściciela konta w rozmowie z MH.Pomijam fakt że na tym koncie logowało się pół Gwardii.Z tego konta poszedł atak FFV na cud Fenicji.O koncie Freddi i Vixer (chyba tak to się pisało) wszystko zostało już powiedziane.Sam Fredii przyznał że grając w Gwardii był członkiem Fenicji.To właśnie z tych kont poszedł atak na cud Sanoka z FFV.Niestety dla Was nie udało się wmanewrowanie w to Waltera i Intifady.Szybko stało się jasne że była to prowokacja Gwardii mając na celu skłócenie obu sojuszy.Myślę że był to kolejny błąd który doprowadził do współpracy oba te sojusze.Zapewniam Cię (a miałem dostęp do wszystkiego w FFV) że , moja współpraca z Intifadą a nawet z samymi Walterami (Andrzej i sir Kug) była na początku delikatnie mówiąc nieszczególna.Kto wie jak potoczyły by się losy serwera gdyby nie Wasze akcje.Szybko jednak okazało się że potrafimy się dogadać, mamy podobne zdanie na pewne tematy no i mieliśmy niezłą zabawę z chłopakami z Intifady patrząc jak Gwardia próbuje na końcu "wbić klin" pomiędzy FFV CUD i KBC.Szybko jednak pozbawiliśmy Was złudzeń tworząc jeden sojusz VICTORIA...cóż widać tak miało być.Zabawa za to była przednia dlatego cieszę się że nasz serwer pozostanie zapamiętany jako jeden z najciekawszych.Oczywiście wkład w to mają wszystkie sojusze i możemy sobie pogratulować wszyscy

Z wyrazami sympatii i szacunku
    VAN HELSING-MARIUSZ
    emerycik travianowy

Użytkownik Wojtek3333's Avatar

Quote Originally Posted by mleczu View Post
    Ja grałem swego czasu w LegionS, w mojej okolicy było bardzo silne Sel-D, a nas tylko 5 graczy. Mielismy unich kreta, co ciekawe po tym jak dostaliśmy od nich baty (2 skasowało konto, a 3 przeszło do LegioNN), kret do końca został w FFV8 i nawet niezle sie rozwinął. Z jego działalności korzystaliśmy my i kilu okolicznych graczy LegioNN, władze sojuszu raczej chyba nic o tym nie wiedziały.

Sam osobiście wiedziałem dzięki niemu o planowanej akcji na moja stolice, co ciekawe przyczyniło sie to do mojej klęski. Zabardzo zaufałem ich masowi który mówiło ataku na mnie o 12, i na ta godzine zbierałem deffa i dopiero wtedy miał wejść do osady mój deff. O 10 wszedł Off XsansX, który wybił mi deffa i zniszczył mury, a stolica niezle oberwała.

Kret z tego co wiem nie przekazywał dalej informacji Legionom, ja tez nie informowałem o nim władz sojuszu, bo mu to obiecałem.
    To wystarczył jeden off aby rozjechać to co szykowałeś na dwie godziny później? Nie powiem że się za szczególnie z takim info szykowałeś do obrony stolicy
    Niebieski mistrz spamingu zapewnia robotę moderatorom.
    Quote Originally Posted by Klakier_
    Bom najgłupszy !

Nowy użytkownik

Na 12 zbierał defa, a wjazd był 2h wcześniej (tak ja to rozumiem) więc def nie był kompletny ;)

Brałem udział w budowie 100 poziomu na s10. Teraz chętnie odpocznę. ;)....
    ... chyba

Nowy użytkownik francyak's Avatar

szkoda ze nie napisales do mnie
    mialbys defa troche wiecej

Użytkownik Cez128's Avatar

Quote Originally Posted by mleczu View Post
    Duzo kosztowało Legion zanim złapalismy go u dzwigowej.
    To juz dawno nie byla dzwigowa tylko Cez (gralem na tym koncie po tym jak moje zostalo skasowane przez ktores sel - kolega francyak bral w tym udzial jesli dobrze pamietam hehe).
    Dlugo czekalem zeby zobaczyc wiekszego offa - skosil mi prawie 100 k deffa ... Klinami wylapalem katapulty a stolica stracila tylko dwa spichlerze

Przez jakis czas mialem dostep do kreciego konta w pez-alfa, niestety zostalo zdemaskowane

Nowy użytkownik francyak's Avatar

wiem cez ze dzwigowa to byles ty:)

praktycznie zaraz jak przejoles to konto gracze PEZALFA dali mi znac ze grasz na nim:)
    gralbys caly czas jako cez gdyby nie ataki na mumka2...
    przy okazji melone stracil tez konto...

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567