Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 58

Thread: Tajemnica czwartego serwera

Nowy użytkownik

Plomber mowi ludzkim glosem, Zdzisiu wreszcie zaczyna kojarzyc. Co to Wigilia? Na powaznie z nowoczesnascia pojechales. Ale masz racje co do lecha. Za to rep.... Jutro zobaczysz, ze obrona u nowego lidera defa na serwerze to tez lech...
    A jak mistrz dwoch kont i nadmiernego rozwiajania osad postawi po 40 osadzie na obu kontach to tez bedzie lech....
    Generalnie lech jest dobry na wszystko, ale mowie o innym lechu, tym z pianką...
    I skoro juz tak sie fajnie porobilo, to wezcie juz wyluzujcie z ta wrogoscia.
    Toz to tylko zabawa...

Nowy użytkownik plomber's Avatar

Quote Originally Posted by gal007 View Post
    Plomber mowi ludzkim glosem, Zdzisiu wreszcie zaczyna kojarzyc. Co to Wigilia? Na powaznie z nowoczesnascia pojechales. Ale masz racje co do lecha. Za to rep.... Jutro zobaczysz, ze obrona u nowego lidera defa na serwerze to tez lech...
    A jak mistrz dwoch kont i nadmiernego rozwiajania osad postawi po 40 osadzie na obu kontach to tez bedzie lech....
    Generalnie lech jest dobry na wszystko, ale mowie o innym lechu, tym z pianką...
    I skoro juz tak sie fajnie porobilo, to wezcie juz wyluzujcie z ta wrogoscia.
    Toz to tylko zabawa...
    Świetna zabawa! Ciekawe dla kogo bo na pewno nie dla tych, którym ją zepsutą. Ja mówię ludzkim głosem a ty próbujesz powiedzieć, ze nic się nie stało. Stało się i to wiele... złego. Niczym nikt tego nie usprawiedliwi. Jak widać offy nie szły na unicestwienie. Proszę napisz tu jako, ze ty najwięcej tu komentujesz, że nie było by tak jak jest jak by nie stało się to co się stało. Proszę przyznaj, ze ze zgraniem to lekko przesadziliście, ze wy bronicie maluczkich a my nie. Jak by u was był taki gracz jak i wyciągał informacji to to samo można było by napisać o was. Chce tylko, żeby kilka osób odszczekało te słowa,ze dzięki genialnej organizacji broniliście każdego maluczkiego u siebie co się stało niestety motywem przewodnim kampanii propagandowej. Nie chcę kolejnych kłótni. Niech ktoś z was pokarze, ze potrafi się wznieść ponad wyżyny i przerosi za kogoś zachowanie ludzi, którym została właśnie zniszczona ta świetna zabawa. Aczkolwiek wątpię, że ktoś pokaże taki poziom. Większość osób urosło zbytnio mniemanie o sobie. W CK okazało się, ze mam kumpelę i to dobrą z s12. Spokojnie nie będę krecił u was. Nie jest to w moim stylu.

Komentarz moderatora: prawiejakartur
    Poprawiłem błąd
    Last edited by plomber; 17.01.2009 at 15:08:23.
    Niech ta pomyłka jaką jest s4.pl się skończy !!!

http://forum.travian.pl/showthread.php?t=83969

Na dobrą sprawę to tego serwera nikt nie wygra, już dawno przez wszystkich jest przegrany!

Nowy użytkownik

Plomb bez urazy, ale co ma ck do reda? Nic. kompletnie nic, zapytaj zdzisia to ci powie.

Wiem ze cie nie przekonam, nieczyste zagrania sa po obu stronach tego serwera. I pare waszych bylo mocniejszych niz reda.

Oj reda się nie da przebić oj nie da. Wspólnego miał sporo w końcu daliście mu hasła na konta. To się teraz go nie wypierajcie. Gdzieś napisałem, żeby zacząć szukać od siebie. Zastosuj się. Znając realia każdy kto jest w zarządzie na pewno ma coś na sumieniu.

Na dobrą sprawę to tego serwera nikt nie wygra, już dawno przez wszystkich jest przegrany!

Użytkownik fasol93's Avatar

nic z tego nie rozumiem i nawet nie mam zamiaru, MH tego nie wyjaśni to co dopiero my

Quote Originally Posted by fasol93 View Post
    nic z tego nie rozumiem i nawet nie mam zamiaru, MH tego nie wyjaśni to co dopiero my

W jednym zdaniu chodzi o to, ze mit o waszym zgraniu i bronieniu każdej maluczkiej wioski znajduje uzasadnienie w tym temacie.

Użytkownik fasol93's Avatar

Quote Originally Posted by plomber View Post
    W jednym zdaniu chodzi o to, ze mit o waszym zgraniu i bronieniu każdej maluczkiej wioski znajduje uzasadnienie w tym temacie.
    no już czaje, czyli co nie ma na tym servie uczciwie złapanego offa tak ? nawet jakby tak było to ile tych offów złapali ? pare ? to nie przesądza tego że gdyby nie ta zagrywka to byśmy przegrali... a tammm mało mnie to obchodzi nie bede sie tu z nikim kłócił nie mam takiego zamiaru

Nowy użytkownik Eichhoernchen's Avatar

Plomber, przyklejasz całemu serwerowi i ludziom grającym na tym serwerze nalepkę "oszust", "krętacz", "matacz". Osobiście mnie to dotyka, bo ja gram uczciwie. Znam masę ludzi, którzy również grają uczciwie.
    Nie gram dla kretów czy też po to, by pokazać jaka jestem dobra czy zła, czy też po to, by oszukiwać. Gram dla przyjemności. Gram wspólnie z ludźmi, z którymi prawdopodobnie nigdy się nie spotkam. Cały fenomen tej gry polega na zgraniu i współpracy obcych sobie ludzi. Nam się udaje i zgranie i współpraca. Dzięki tej grze poznałam świetnych ludzi gotowych wysłać ataki o drugiej czy nawet trzeciej w nocy. Sama tez czasami wstawałam w nocy, bo trzeba konta pilnować, postawić szybkiego defa czy nawet atak wysłać.
    To moje drugie s4. I chcesz wierzyć czy też nie, w ŻADNEJ edycji nie używałam i nie korzystałam z pomocy niedozwolonych środków (multikonta, skrypty, itp). Nie pochwalam tego, co zrobił Red, ale nie mnie oceniać czy osądzać innych ludzi. Nie wiem, co ja bym zrobiła na miejscu Zdzisia, bo nie byłam w takiej sytuacji.
    Nie wiem czy jest u nas jakikolwiek serwer wolny od szpiegów. Ale to jest problem tych, którzy nie potrafią grać uczciwie więc muszą kombinować. A jeśli w grze tak robią to nie zazdroszczę im życia w realu, bo podejrzewam, że robią identycznie.
    Wszyscy mówią, że Travian to gra, zabawa. I tak jest i tak należy go traktować.
    Napisałeś też, że to mit o naszym zgraniu i bronieniu tych maluczkich. Nie wziąłeś chyba jednak pod uwagę, że nie wszyscy proszą o defa.
    Last edited by Eichhoernchen; 18.01.2009 at 13:32:27.
    Opis jednego z sojuszy lub jak kto woli kilku:"Pamiętaj, że jest to Twój ostatni sojusz..."
    W domyśle: "Potem zostaje ci kasowanie konta..." :)

Quote Originally Posted by Eichhoernchen View Post
    Wszyscy mówią, że Travian to gra, zabawa. I tak jest i tak należy go traktować.
    Napisałeś też, że to mit o naszym zgraniu i bronieniu tych maluczkich. Nie wziąłeś chyba jednak pod uwagę, że nie wszyscy proszą o defa.
    Dobrze wiesz o co mi chodzi..., podobnie się nasi tłumaczyli jak non stop widziałem jak najeżdżacie, ze my maluczkich nie bronimy tylko większych jak idą ataki. Więc nie dziwi mnie to tłumaczenie. Nie wiem jak jesteś nie mówię, ze oszukujesz, ale s4 to głównie mieszanina krętaczy. Jeśli mi jednak powiesz, że wasza rada nie korzysta z krecików to potraktuję to jako żarcik. Co do reszty się zgadzam. Ale wątpię, więc pewnie każdym serwerze znajdzie się parę czarnych owieczek.

Nowy użytkownik Eichhoernchen's Avatar

Wydaje mi się, że rozumiem, co masz na myśli (OMG zaczynam rozumieć plombera! Co się ze mną dzieje! ). Jednak u nas nikt nie miał opisu w stylu "W CK nikt nie dostaje defa oprócz Rady", a w profilach ludzi z byłego Sventi takie opisy to była normalka. U nas każdy, kto prosił i prosi o defa dostaje go. Nie ma wyjątków. I nie jest ważne czy ma 5 czy 25 osad.
    Czy u nas Rada korzysta, tego też nie wiem. Ale jak pisałam wcześniej nie mój problem.
    Nie ukrywam, że jest łatwo być uczciwym. Zarówno tutaj, jak i w realu Ale taka jest ta gra i takie jest życie.
    Bronię CK, bo to jest mój sojusz. Gdybym była w DHS-ach też broniłabym swojego sojuszu.
    Ja, w przeciwieństwie do różnych ludzi, nie obrażam nikogo, bo pamiętam i wiem, że po drugiej stronie komputera też siedzi człowiek.
    Opis jednego z sojuszy lub jak kto woli kilku:"Pamiętaj, że jest to Twój ostatni sojusz..."
    W domyśle: "Potem zostaje ci kasowanie konta..." :)

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast