Page 1 of 255 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 2549

Thread: Bo w polityce nigdy nie jest nudno.

German Oprawca
    Niezarejestrowany

Default Bo w polityce nigdy nie jest nudno.

Nie wiem czy słyszeliście o najnowszych wymysłach naszych polityków.

PiS bojkotuje piwo Lech, a nawet całą kompanie piwowarską czyli piwa Lech, Tyskie, Dębowe, Żubr, Wojak, Reeds, Gingers, Pilsner Urquel, Miller, Peroni i Grolsh.

A wszystko z powodu że w pobliżu wawelu wisi reklama piwa Lech. No trzeba być po prostu idiotą by zaczynać taki temat. Najpierw mącenie w głowach z krzyżem, a teraz to. Już się nie mogę doczekać, aż biedne 'mohery' będą robić 'dantejskie sceny' w celu zniszczenia szatańskiej reklamy.

Co za kraj.

Użytkownik

nie rozumiem dlaczego tak wszyscy jadą na PIS.. PIS powie coś głupiego to zaraz KOmuszki na nich szczekają a afery hazardowej czy stoczniowej już nikt nie pamięta.. możecie się wreszcie od..pierdzielić od tego PISU??

Najpopularniejsza
    użytkowniczka 2010
    Carme's Avatar

Z tego co w telewizji widziałam, to zaraz po wyjściu z Wawelu jest reklama 'zimny Lech' co kojarzy im się niezbyt smacznie z tym, co niedawno widzieli..

Użytkownik

ee dokładnie.. sorry, ale tekst \"zimny lech \" niedaleko miejsca pochówka Lecha Kaczyńskiego kojarzy się jednoznacznie i nie jest zbyt trafiony, więc reakcja PIS jest jak najbardziej słuszna.. a co do krzyża to w czym on ci tam przeszkadza? blokuje ci wjazd do garażu ..biedaczek

Nowy użytkownik

Mobilny lecz sie. Najpierw byla reklama piwa potem byl lech na Wawelu (mała litera jak najbardziej zasłużona).
    Jesli sie komus kojarzy, to moge wspolczuc. Ale z wypowiedziu Jarka i innych podobnych mu pisowskich typow kazdy lekarz powie, ze sa chorzy.

Użytkownik

Quote Originally Posted by gal007 View Post
    Mobilny lecz sie. Najpierw byla reklama piwa potem byl lech na Wawelu (mała litera jak najbardziej zasłużona).
    Jesli sie komus kojarzy, to moge wspolczuc. Ale z wypowiedziu Jarka i innych podobnych mu pisowskich typow kazdy lekarz powie, ze sa chorzy.
    dobra, nie mam ochoty dyskutować kimś kto jest zaślepiony propagandą TVN-ską.. powiem tylko tyle, że jak PIS palnie jakąś głupote to mówią o tym wszędzie gdzie się da a jak zrobi to PO ( a zdarza im się często ) to nikt o tym nie wie ;]

Doświadczony użytkownik Imperatoris's Avatar

no włąsnie
    Last edited by Imperatoris; 01.09.2010 at 11:20:37.
    "Wolałbym być pierwszym tutaj niż drugim w Rzymie"- Juliusz Cezar

"Nasze smutki są radościami naszych wrogów"- Ajschylos

"Ludzie, którzy pragną się jeden nad drugim wywyższyć, przed sobą wzajem się poniżają"- Marek Aureliusz

German Oprawca
    Niezarejestrowany

Quote Originally Posted by Mobilny_00 View Post
    nie rozumiem dlaczego tak wszyscy jadą na PIS.. PIS powie coś głupiego to zaraz KOmuszki na nich szczekają a afery hazardowej czy stoczniowej już nikt nie pamięta.. możecie się wreszcie od..pierdzielić od tego PISU??
    Po pierwsze. Zaczynanie słów od tych 2 wielkich liter jest nie wiem, głupie? Po prostu głupie.

Jesteś typowym, szeregowym zwolenikiem PiSu. Oczywiście, są tacy którzy głosują na PiS z racji przekonań, ale Ty po prostu bijesz pianę jak Jarosław Kaczyński. My dobrze, wy komuszki. Gdzie się podziała miłość PiSu? I względna normalność?

Nie wiem, ja nie mam skojarzeń "zimny lech" z Kaczyńskim. Reklama w strategicznym miejscu jest, jednym z najlepszych w Krakowie. Czy to ma być tak, że niedługo nie będzie można nic zrobić, bo Kaczyński leży w pobliżu? Po prostu nie wpadajmy w przesadę, nie jest ona nikomu wskazana.

Krzyż. Merytoryczne dyskusje już były.
    - Krzyż nie pasował architektoniczne do tego miejsca. Kompozycja jest już zamknięta.
    - Pałac prezydencki jest urzędem. Wedle konstytucji jest on dostępny dla wszystkich. Chciałbym aby władza świecka była oddzielna i niezależna od władzy kościelnej.
    - Nie wiem czy może być już godniejszy sposób upamiętnienia zmarłych niż umieszczenie w krypcie królów na wawelu, tablic pamiątkowych, ulic i całej tej otoczki.
    - W katastrofie zgineły także osoby nie związane z pałacem prezydenckim.

I jest jeszcze tyle innych rzeczy które może wymienić. Po prostu PiSowi zależy aby utrzymać etos Lecha Kaczyńskiego, który prezydentem był miernym, ale swoim.

Nowy użytkownik

dobra, nie mam ochoty dyskutować kimś kto jest zaślepiony propagandą TVN-ską.. powiem tylko tyle, że jak PIS palnie jakąś głupote to mówią o tym wszędzie gdzie się da a jak zrobi to PO ( a zdarza im się często ) to nikt o tym nie wie ;]
    Misiu, skad wiesz co ogladam, raczej ty jestes zaslepiony proganda TVPis. Moj argumenbt jest taki: od lat lech ma haslo zimy lech. I akurat nieudcznik prezydent mial na imie lech i tysiace reklam wisi i co z tego?

German Oprawca
    Niezarejestrowany

Quote Originally Posted by Imperatoris View Post
    gal jescze jendo slowo i pise znajde i zakonczysz kariere :) PIS rzadzi lepiej patzrcie co wprowadzono podwyzki :/ niedługo bedzie tak jak w grecji ;/
    PiS rządził lepiej? W którym miejscu? A dziurę budżetową to po kim mamy?

Był kryzys, Polska wyszła z niego dobrze, jako jeden z nielicznych krajów. We wszystkich krajach są teraz cięcia. To jest normalne przy takim stanie rzeczy.
    Grecja jest przypadkiem skrajnym, więc po co ją przywołujesz?

Nigdy nie jest dobrze kiedy się podnosi podatki, ale to zrozumiałe że czasem trzeba. Mimo wszystko zachowaliśmy poziom życia, taki sam jak przed kryzysem. Niektórym krajom się to nie udało.

Page 1 of 255 1231151101 ... LastLast