Results 1 to 2 of 2

Thread: Finał Quizu Traviana Legends! Ogłoszenie i zasady

Froz Community Manager Agi22's Avatar

Default Finał Quizu Traviana Legends! Ogłoszenie i zasady

Witamy w wielkim finale Quizu Traviana: Legends!

Zanim zaczniemy, muszę pogratulować wszystkim dotychczasowym uczestnikom zabawy. Mam nadzieję, że bawiliście się przy tym równie dobrze, jak my przy układaniu i wrzucaniu pytań. Bardzo mnie cieszy, że tak dużo osób wzięło udział w grze (w sumie 24 osoby). Mam nadzieję, że weźmiecie udział także w przyszłych zabawach, które będziemy organizowali.

Ok, tyle tytułem wstępu. Przejdźmy do rzeczy.

W finale obowiązują specjalne zasady, nieco inne niż do tej pory.

Gramy teraz tylko o punkty w ogólnym rankingu. Pierwsza poprawna odpowiedź na dane pytanie to jeden punkt do rankingu. Nie przyznajemy jednak bezpośrednio nagród (ZM).

Trzech pierwszych uczestników w ogólnym rankingu na koniec konkursu zdobędzie nagrody-niespodzianki.

W finale może wziąć udział każdy, nawet jeśli jeszcze wcześniej nie grał.

Obowiązuje ograniczenie takie, jak wcześniej - osoby grające na jednym koncie w grze są traktowane jak jeden uczestnik konkursu. Dodatkowo prosimy wszystkich, którzy mają taką sytuację, o wybranie jednego przedstawiciela, który będzie publikował odpowiedzi. Dotyczy to na przykład osób, które teraz zajmują pierwsze miejsce w rankingu (Zborekk i Temet_nosce), muszą oni wybrać, kto będzie odpowiadał w Finale.

W sumie zadamy 25 pytań. Po każdym będziemy maksimum 5 minut. Pierwsza poprawna odpowiedź zgarnie punkt, jeśli nikt nie poda poprawnej odpowiedzi, idziemy dalej, punkt przepada.

Jeśli na koniec finału okaże się, że dwie osoby znalazły się na pierwszym miejscu z tą samą liczbą punktów zorganizujemy dla nich dogrywkę. Jeśli to samo będzie dotyczyć drugiego lub trzeciego miejsca, wyżej znajdzie się osoba, która wcześniej zdobyła tę liczbę punktów.

Za chwilkę opublikujemy pierwsze pytanie w Finale. Każde pytanie będzie opublikowane w osobnym wątku. Przygotujcie się!

Froz Community Manager Agi22's Avatar

Koniec Finału, zadaliśmy wszystkie 25 pytań! Dziękujemy za udział.

Teraz komisja uda się do tajnego pokoju narad, gdzie przeliczymy wszystkie punkty jeszcze raz, a później ogłosimy oficjalne wyniki całego Quizu.