Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: ex-fzr

moderator Emerytura

Mam lepszy pomysł :D Umawiamy sie na godzinę i wszyscy posiadający wioski z cudem kasują konta. Reszta spokojnie gra do końca świata. :D Zróbmy to dla innych.

Większość siedząca o 3 w nocy na travianie pilnuje zboża w cudach, wiec możemy to zrobić teraz :D

Nowy użytkownik DESTROYER89's Avatar

Quote Originally Posted by AngeCaesar II View Post
    bijj,zabijjTo mamy wojnę?nie miałem ataku od kilku miesięcy,mimo kilku prowokacji,żaden veteran nie odważy się pojechać.Co to za wojna?nawet nie jest wypowiedziana.Proszę o otwartą deklarację,takie animozje zakompleksionych kolorków z poprzedniego speeda są bez sensu.Jechac i palić mi wiochy a nie głópio gadać.Ot co.
    Widocznie jestes za slaby zeby cie atakowac. Tak jak powiedziala Azumi w temacie grob exow mialo nie byc obrzucania blotem a tu masz pierwszy lepszy ex juz cos chrzani o zakompleksieniu FZR. Chyba to nie jest w porzadku?! Mielismy rozmawiac kulturalnie ale teraz widac ktora strona wszczyna klotnie

Użytkownik

Na Hiszpanskim speed juz przeciez tak zrobili:))))

Mieli po sto wiosek i tak dalej... az admin wkroczyl do akcji i powiedzial, ze maja tydzien na skonczenie gry - inaczej - on sam zresetuje serwer:D

Co do kasacji wioski z cudem... wierz mi, ze myslelismy o tym juz kilka razy... nie wolno nam jednak - jestesmy cos tym, ktorzy pomagaja nam budowac winni. Nie mozemy ich zawiesc.

Azumi
    Niezarejestrowany

@AngeCaesar II zachowuj się! na razie słowne upomnienie, @DESTROYER89 nie karmić trolla (AngeCaesar II)

Ciekawe to z hiszpańskim speedem ale admin błeeee, chyba rzeczywiście posiadacze wiosek natarów musieliby skasować konta choć i tak nie wiem czy same wioski by nie zostały, tak jak po wyzerowaniu wioski natarów ona nie znikła mimo, że nic tam już nie zostało. Tylko ciekawe czy jakby takie zostały to znów przeszłyby pod panowanie natarów.. hmmm

Nowy użytkownik

pfffff robie to z ciężkim sercem.
    asz cholera dobra stracimy.
    nie musimy być zawsze pierwsi ...
    serwus kasuj konto.
    ustępujemy wam tego zaszczytu.

widzicie jakie ~eX jest wspaniałomyślne? ke? :)))

Page 2 of 2 FirstFirst 12