Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Widmoxxx+Hunter+Kownik....

Nowy użytkownik Lizard_king's Avatar

ja zawsze gram we 2 z sąsiadem tylko jako ja i dobrze nam idzie
    amerykanscy zolnierze opatentowali najskuteczniejsza metode wykrywania pól minowych i wrogich snajperów - nowy idzie przodem

Nowy użytkownik dead conscience's Avatar

Quote Originally Posted by De1acroix View Post
    Tak propo tej dyskusji ktora sie wywiazala - wielcy sa tez Ci, ktorzy graja bez monet... trzecie miejsce w pop zajmuje wlasnie jedna z takich osob. W rankingu off tez nie jest taka znowuz ostatnia, cud uszkodził. bez monet moi drodzy tez sie da grac. I nawet przespac noc.
    Popieram w 10000% Ta gra już i tak zabiera bardzo dużo o czym wielu się przekonało....., nie warto jeszcze za to płacić.

Nowy użytkownik

Default Jak oficjalne zgłoszenia to my tez razem :)

Zagramy razem: Maidmoiselle M + Aureoo , nie wiemy tylko czy incognito i której cwiartce. Jedno jest pewne, sporo dobrych graczy bedzie grało w duetach, więc bedzie baaaaaaaardzo ciekawie.

Użytkownik

Aureoo, dobrze wiesz, ze w cwiartce SW... nie wyobrazam sobie, by Ciebie tu nie było:) Olda tez namowimy jakos... najwyzej go spijemy i sie zgodzi.

Nowy użytkownik

Default On nie chce paskud jeden

Próbowałem go ponamawiać dzisiaj, ale sie stawia. Jak bedzie trzeba to wódkę mogę postawić :)

Nowy użytkownik

Hehe, co do Widma i Huntera całkowicie sie zgadzam, by sie działo, a co do Kownika to nie wiem, niestety, byłbym pełen uznania gdyby sam tego offa wybudował i go utrzymał bez pomocy innych, a tak samemu to nie wiem czy by takie cos wybudiwal, a co do tych dwóch pierwszych panów, to oczywiscie tak, dorzucic jeszcze Vessago, Ręke Boga i Sheepego, to by sie działo, oczywiscie wiem ze Kownik jest dobrym graczem, ale czy w działaniu w pojedynke tez by tak dobrze mu szło nie wiem, ale jestem dla niego pełen uznania za ta armie. A Huntera znam osobiscie i jak bedzie grał OFF 1 jest jego i to jest jedyna pewna rzecz na przyszłym speedzie:)

Page 2 of 2 FirstFirst 12