Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Podziekowania sx3

Nowy użytkownik

Za tę edycję speeda (w zasadzie moją pierwszą) dziękuję:
    Ginstrydowi - super kumpel, sitter, wspaniałomyślny człowiek, przegadaliśmy pół serwera :D
    Lapiemu - zawsze pomógł, gdy byłem na skraju wytrzymałości, dzięki niemu znalazłem się w Veterans
    Kalderze - służyła dobrą radą, wogóle super kobieta
    Kamikaz3, Sewerus, Skrzydlaty - główne trzy filary, dzięki którym nasz sojusz osiągnął bardzo dużo :)
    MusicFan - zaciągnął mnie do SiM :D
    jeśli kogoś pominąłem zgłaszajcie się a dopiszę

PS. najprawdopodobniej zobaczymy się w następnej edycji ale już w innym wcieleniu :)

Nowy użytkownik

Witam i pozdrawiam ...
    Ja tez chcialem podziekowac, wszystkim za grę na tym serwerze, szczegolenie graczom AW :D i kazdego jej skrzydla :) MIKITE jestes wielki to Ty doprowadziles aAW do takiej sławy... (ten pierwszy Mikite) a pamietam jak w soju bylo 5 graczy a sojusz na 234 miejscu :D a pozniej tylko w gore :) Dziekuje sir galowi za to ze opiekowal sie tez mim kontem .. nawet nie zlicze ile zboza poszlo na /Cudaka :) i jestem z tego dumny ze tez pomoglem, a smierc tysiecy obroncow z mojego grodu umacnia mnie w chwale i mam nadzieje ze kazda osoba ktora pomagala mysli podobnie :)
    a teeraz pozdro:
    Zuo- z ktorym zaczelo sie od spiecia a ktory zostal moim sitterem, Sir galowi ze opiekowal sie kontem Zuo i przy okazji moim :) sk8_lodz za sasiedztwo i wzajemna pomoc ... i zreszta wszystkim dziekuje za wspolnie spedzone chwile. Do zobaczenia w nastepnej edycji :)

Nowy użytkownik

Default Dzięki

Teraz kolej na mnie;)

Chciałbym podziękować wszystkim graczom:D niewazne czy byli moimi wrogami czy nie chwala im za wszystko nawet dla mojego sasiada zdzichu ktory mimo iż się nie rozwijal prawie w ogole nawalil co pewien czas 1000 falangi jak o nim zapomnialem i mi atakowal oazy Podziekowania kieruje do gracza pisi124 mimo iż nie gra od dawna bo ktos inny za niego grywal. Byles bardzo rzeczowy i zorganizowany gdyby to ze nie mogles grac pewnie bys rządził tym speed'em. Podziękowania dla gracza POLOKOKTA, ktory skonczyl gre nie wiem dlaczego mogl mnie dawno połknąć i zmieść, ale tego nie zrobił i chwała mu za to tylko dzieki jego łaskawości moglem grac Kolejne podziekowania dla gracza tomek21 spoko kolo miły sąsiad zawsze pomogała poswiecił swoje wojo dla mnie w deffie a ja poswiecilem mojego offa dla niego milo sie gra z takimi graczami Kolejne podziekowania sle do yoshie mimo malej klotni naszej niepotrzebnej wszystko bylo jak nalezy milo i kulturalnie widze ze grasz na bilardach na wp moze sie zmierzymy kiedys bylem jeden z lepszych na snookerze dawno temu break 144 byl jeden z niewielu :D ponad 140 kolejne podziekowania dla gracza HERMES podziwam go za zaangażowanie w tą gre i za to iż miał czas czasem na takiego gracza jak ja:D nie oszukujmy sie takiego slabego gracza jak ja duzo mi pomogl i dzieki niemu tez moglem grac
    podziekowania dla Sattie Sommers i jarek00008 bardzo mi pomogliscie i zawsze milo bylo czasem wieczorkiem pozartowac
    hmm komu ja jeszcze nie podziekowalem a wiem komu
    Dziękuje samemu sobie, że miałem tyle siły by w to ugrać tak długi czas i okiełznać to jakoś mimo iż chodziłem do szkoły. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam;) niech sie na mnie nie obraża tylko napisze i zrobie EDIT

Użytkownik madkowal's Avatar

dobra to i moje 3 grosze

Skrzydlaty - wspanialy czlowiek, od poczatku tej edycji gralismy razem. Podsylal def do moich katastowanych wiosek Pomagal w walce z Ex-ami. Dzieki Marcin

Xantia - szkoda ze go poznalem dopiero miesiac przed koncem . Patrzac na jednostki widzialem w kazdej osadce po 3k paladynow i 4k oszczepow. "Posilki od x,x21,x34,x43,x31,x12,x" Dzieki Andrzej

Takashi - dzieki niemu istnialem na tym serwerze. Wprowadzil mnie do ATC Res po fuzji z WabePali

Kamikaz3 - moj tlumacz jezyka niemieckiego Dzieki

Antalek , Cobra - pod tymi nickami kryje sie ten sam gracz. Dzieki za wszystko.

Solex - dzieki za def w ciezkich chwilach.

Michalll , Polanin , Gietkiii , - za to ze w trudnych chwilach podjeliscie dobra decyzje

Mam nadzieje ze trafimy na siebie po restarcie

ATC

pozdrawiam wszystkich wyzej wymienionych znajomkow z tego serwera i cala koalicje ATC a w szczegolnosci sojusz ATC Res

jarekkoval
    Last edited by madkowal; 04.11.2007 at 10:10:23.

Nowy użytkownik Spartakus's Avatar

Ja bym chciał serdecznie podziękować INKWIZYTOROWI staremu zrzędzie ale wspaniałemu przywódcy Regulars - sojuszu w którym byłem.Nie lubię sie rozpisywać więc na tym poprzestanę.

Emeryt Emerytura Vanessa's Avatar

Mnie tu prawie nikt nie zna, bądź nie pamięta, ale co tam, dołączę się :). Dzięki:
    - całemu sojuszowi BoX, w którym byłam przez 90% czasu, dzięki za pomoc i wspaniałe akcje militarne, dzięki za pomoc w osiągnięciu TOP100, a dokładniej 63. miejsca (u większości z nas był to debiut w Travianie, więc taki wynik)
    Z sojuszu:
    - ser1919 - dzięki, ty wiesz za co :) nasz kochany wódz, którego miałam szczęście byc prawą ręką :P
    - Madvich - nasze ostatnie podrygi przeciw wrogom były zaskakujące :)
    - Dora234 - wiem, że to ja Cię zaraziłam tą obsesją na punkcie Traviana.
    - JagodaEE - szkoda, że dokładniej się nie poznałyśmy, ale było fajnie
    - Bordel Boy - za te małe kłótnie na naszym forum :)
    - Per1kles - dzięki tobie mogłam wreszcie użyc jęyka angielskiego :)
    - rembrandt25 - nie pamiętam za co, ale Ci dziękuję :D. To było na początku serva.
    - Alexander - Ty już dobrze wiesz, za co :D
    Z "podwórka", czyli sąsiedzi:
    - przede wszystkim bushisun, który prowadził mnie "za rączkę" przez teń Travianowy świat pełen przemocy :P
    - wiatrwewłosach - za te wspaniałe posiłki, chociaż się nie znaliśmy :D
    - RoshaQ - za litośc w sprawie farmienia...:D
    - batman100 - kurczę, Ty to mnie pewnie już nie pamiętasz, ale pomagałeś mi na samym początku (w końcu to było 4 miechy temu)
    - yappa - pewnie też mnie nie pamiętasz, ale ja wiem, za co Ci dziękuję.
    - 10_gram - Ty to właściwie mnie nie znasz, ale dzięki za otoczenie mnie swoimi osadami
    Wrogowie:
    - wojownik28 - szczególnie jego sitter :D
    - myszki_kiszki - skończył(a)? szybciej ode mnie :P
    Dzięki też mojemu jedynemu Hersztowi, który przejął dla mnie Zielone Wzgórze :D
    I wszystkim z cwiartki -, +!

Z poważaniem
    Aelita94

Page 2 of 2 FirstFirst 12